Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Lewandowski dogadany z Barceloną! Podpisanie kontraktu możliwe już w weekend, historyczna chwila polskiej piłki

2022-07-16 0:31

To się dzieje! Po tygodniach zwlekania, bo tygodniach niepewności i publicznych przepychanek Bayern Monachium i FC Barcelona miały dojść do porozumienia w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego, o czym informują dobrze poinformowani dziennikarze. Polak nie weźmie również udziału w prezentacji drużyny, co jest jednoznaczne z rychłym potwierdzeniem przenosin do Barcelony.

Robert Lewandowski od wielu dni był na czołówkach wielu sportowych gazet. Tym razem nie ze względu na jego kolejne rekordy i bramki zdobywane dla Bayernu Monachium, a z powodu możliwych przenosin do FC Barcelona. O prawdopodobnym transferze głośno jest już od kilku tygodni. Wszystko po tym, jak Lewandowski zadeklarował, że jego przygoda w Bayernie dobiegła końca.

Robert Lewandowski w Barcelonie! "To pewne na 100 procent", ważna szycha z UEFA potwierdza

Lewandowski krok od Barcelony. Coraz więcej potwierdzeń

Przez dłuższy czas trwały przepychanki pomiędzy kapitanem reprezentacji Polski, a władzami mistrzów Niemiec. Ci drudzy sugerowali, że o żadnym transferze nie będzie mowy. Z zewnątrz cała sytuacja nie wyglądała najlepiej i można było odnieść wrażenie, że strony toczą pewnego rodzaju wojnę. Ale coraz więcej wskazuje na to, że wszystko zmierza do końca.

Anna Lewandowska w skąpym bikini pręży się nad basenem. Kusząca poza. Ciało, którego nie wyrzeźbiłby Michał Anioł

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

I to w dodatku do końca według scenariusza Roberta Lewandowskiego. Od późnych godzin wieczornych co chwila pojawiają się informacje znanych dziennikarzy, że Bayern i Barcelona doszły do porozumienia w sprawie transferu. - Lewandowski podpisze kontrakt z FC Barcelona w najbliższy weekend, warunki uzgodniono już w lutym - napisał Fabrizio Romano.

- Lewandowski nie chciał negocjować ani z Chelsea ani z PSG, był zdecydowany na Barcelonę - dodał. Gianluca Di Marzio podaje takie same wiadomości. - Porozumienie osiągnięte. Lewandowski przejdzie do Barcelony. W sobotę nie weźmie udziału w prezentacji Bayernu. Barca oczekuja na niego wkrótce - czytamy we wpisie dziennikarza.

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze