FIFA 23: Tak wygląda Lewandowski w grze FIFA 23

i

Autor: AP PHOTO FIFA 23: Tak wygląda Lewandowski w grze FIFA 23

Fortuna za pamiątkę

Masz taką naklejkę z Robertem Lewandowskim z albumu Panini? Możesz zarobić na fortunę

2022-10-07 18:48

Pamiątki sportowe potrafią być warte fortunę. Często słyszymy o niektórych przedmiotach, które są tak rzadkie, że kosztują wielkie pieniądze. Dla wielu to może być zaskoczeniem, ale duże pieniądze można otrzymać także za... pamiątki związane z Robertem Lewandowskim. Za jedną z naklejek z Robertem Lewandowskim z albumu Panini można dostać fortunę. Ostatnia aukcja pokazała to dobitnie!

Takie rzeczy nie dzieją się zbyt często! Robert Lewandowski jest jednym z czołowych piłkarzy świata. "Lewy" to bezsprzecznie prawdopodobnie największa gwiazda futbolu z naszego kraju w historii. Ikona Bayernu Monachium, a obecnie także gwiazdor Barcelony, jest rozpoznawalny na całym świecie. I nikogo nie może to dziwić! Jest na najwyższym poziomie od wielu, wielu lat. Robert Lewandowski nie zapowiadał się na olbrzymią gwiazdę za czasów gry w Lechu Poznań. Wtedy był gwiazdą naszej ligi, ale początki w Borussii Dortmund nie były najlepsze. Aż trudno uwierzyć w to, na jaki poziom wszedł w ostatnich latach.

Hiszpanie nie wytrzymali. Grzmią w sprawie FC Barcelona, wszystko zaczęło się od Lewandowskiego

Pamiątki z Robertem Lewandowskim. Ta naklejka jest warta fortunę

Wielu kibiców futbolu przed laty kupowało naklejki czy karty z piłkarzami. Dziś niektóre z nich są warte naprawdę duże pieniądze. Dotyczy to chociażby debiutanckiego sezonu Roberta Lewandowskiego w Ekstraklasie. Ostatnio na jednej z zagranicznych platform aukcyjnych zapłacono za nią fortunę. Kto wie? Być może w czyjejś szafce znajduje się przedmiot warty fortunę!

4 października 2022 roku na platformie aukcyjnej sprzedana została naklejka Panini Ekstraklasa z Robertem Lewandowskim za kwotę... 5188 dolarów. To ponad 25 tysięcy złotych! By naklejka była warta takie pieniądze trzeba spełnić wiele warunków. Oferta obejmowała naklejkę wcześniej nieużywaną w stanie idealnym, co potwierdzał specjalny certyfikat.

Rywalowi Lewandowskiego grożą… ucięciem nóg! Makabryczne wiadomości trafiły do sieci, partnerka piłkarza opublikowała groźby

Bez tego naklejka wciąż jest warta wielkie pieniądze. Jedna z ostatnich sprzedaży wynosiła kwoty także liczone w tysiącach złotych.

FIFA 23: Tak wygląda Robert Lewandowski w grze FIFA 23. Zobacz zdjęcia w galerii!

Sonda
Czy zbierałeś naklejki Panini?
Iga Świątek o memach z Lewandowskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze