Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Co wiecie o Lewandowskim?

QUIZ. Każdy zna Roberta Lewandowskiego i jego osiągnięcia, ale... czy na pewno? Zobacz, jak dużo wiesz o dokonaniach polskiego supersnajpera!

2023-02-18 9:48

Robert Lewandowski to największa gwiazda polskiej piłki. Łamacz rekordów, zdobywca dziesiątek trofeów, strzelający gola za golem. Każdy, kto śledzi na bieżąco losy polskiego snajpera z pewnością zna jego najważniejsze osiągnięcia, ale przy takiej ich liczbie z pewnością można się pogubić! Sprawdź, jak dużo wiesz o najlepszym polskim piłkarzu.

Sprawdźcie, jak dobrze znacie osiągnięcia Roberta Lewandowskiego!

Robert Lewandowski zachwyca piłkarski świat już od lat. Zaczynał karierę w warszawskich zespołach, ale na szersze wody wypłynął po tym, jak świetnie radził sobie w barwach Lecha Poznań. Później, jako piłkarz Borussii Dortmund, pomógł jej przełamać dominację Bayernu by później... z tym samym Bayernem znów zdominować krajowe rozgrywki. Teraz supersnajper ostrzy sobie zęby na hiszpańskie trofea, które zamierza seryjnie zgarniać w barwach FC Barcelona. Quiz o samych osiągnięciach Lewandowskiego mógłby mieć dziesiątki, czy nawet setki pytań, ale my przygotowaliśmy małą pigułkę – 11 pytań o najróżniejsze osiągnięcia i dokonania Polaka. Nie brakuje zarówno prostych pytań, jak i tych wymagających znacznej wiedzy!

QUIZ: Jak dużo wiesz o osiągnięciach Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego. Ile razy Lewandowski został mistrzem Niemiec?
Najnowsze