Robert Lewandowski

i

Autor: Robert Lewandowski/Instagram

Robert Lewandowski podpisze fenomenalny kontrakt z Barceloną. Szczegóły umowy! Takie rzeczy rzadko się zdarzają

2022-07-16 0:57

Historia pisze się na naszych oczach. Robert Lewandowski zostanie piłkarzem Barcelony, jednego z największych klubów na świecie. Działacze obu ekip w końcu osiągnęli porozumienie, a to oznacza wielkie święto dla kibiców. Zwłaszcza, że sam Lewandowski był dogadany z ekipą z Camp Nou od dłuższego czasu. W mediach pojawiają się pierwsze informacje o szczegółach kontraktu. Polak podpisze fenomenalną umowę!

Robert Lewandowski zostanie piłkarzem Barcelony. Impas trwał przez długi, długi czas, ale w końcu Bayern był skory dogadać się z działaczami klubu z Camp Nou i transfer został sfinalizowany. Polak podpisze umowę i niedługo wystartuje razem z nowym klubem na zgrupowanie w Stanach Zjednoczonych. W mediach od razu zaczęły pojawiać się nowe informacje o szczegółach nowej umowy Roberta Lewandowskiego. Poznaliśmy pierwsze z nich i trzeba przyznać wprost - nasz snajper ustawił się fenomenalnie. Na taki kontrakt nie może liczyć wielu piłkarzy.

Lewandowski dogadany z Barceloną! Podpisanie kontraktu możliwe już w weekend, historyczna chwila polskiej piłki

Robert Lewandowski piłkarzem Barcelony. Będzie miał znakomity kontrakt

Niewielu piłkarzy w wieku Roberta Lewandowskiego może liczyć na długie kontrakty. A jednak! Według informacji Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, Lewandowski zostanie piłkarzem "Dumy Katalonii" aż na cztery lata. 

Robert Lewandowski podpisze CZTEROLETNI kontrakt - napisał na Twitterze Tomasz Włodarczyk.

Robert Lewandowski na treningu Bayernu Monachium. To były jego ostatnie zdjęcia w barwach Bayernu Monachium?

Ile może zarobić w Barcelonie Lewandowski?

Kolejne szczegóły transferu Lewandowskiego i jego nowej umowy z pewnością będziemy poznawać w najbliższych dniach. Na razie nie wiadomo, ile ma zarabiać Robert Lewandowski jako piłkarz Barcelony. W mediach spekulowano, że kosztem gry w jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów świata musi poświęcić nieco z dotychczasowej pensji. Czy tak rzeczywiście będzie? Czas pokaże!

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony

Robert Lewandowski - osiągnięcia w Bayernie Monachium

Robert Lewandowski jest niekwestionowanie jedną z ikon Bayernu Monachium. Polak trafił na Allianz Arena w sezonie 2014/2015. Od tego czasu zagrał w oficjalnych spotkaniach 375 meczów, w których zdobył 344 bramki i zanotował 72 asysty. Dwukrotnie zdobył tytuł Piłkarza Roku FIFA. Na swoim koncie ma 10 tytułów mistrza Niemiec, w tym 8 z Bayernem Monachium. W sezonie 2019/2020 wygrał Ligę Mistrzów.

Cezary Kucharski ujawnia. Cały czas ma problemy ze zdrowiem. Potrzebuje kilkumiesięcznego leczenia [ROZMOWA SE]

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego? Sprawdź się w naszym quizie!

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze