Doczekał się

Robert Lewandowski zadebiutował w LaLiga! Zobaczcie zdjęcia z pierwszego meczu "Lewego" w lidze hiszpańskiej

2022-08-13 22:28

Na ten dzień czekał nie tylko Robert Lewandowski, ale również szerokie grono polskiej fanów, a także sympatyków Barcelony. Po zamieszaniu z rejestracją "Lewego" w nowym klubie, kapitan reprezentacji Polski znalazł się w kadrze na mecz z Rayo Vallecano oraz zadebiutował w LaLiga! Zobaczcie zdjęcia z pierwszego spotkania Roberta Lewandowskiego w nowej lidze.

Odkąd gruchnęła wieść, że Robert Lewandowski dołącza do drużyny z Barcelony, fani "Blaugrany" oraz kibice "Lewego" nie mogli doczekać się najpierw jego prezentacji, później debitu w nowych barwach, a na końcu pierwszej bramki dla Barcelony. Gdy to wszystko udało się spełnić, przyszedł czas, aby Robert Lewandowski zagrał pierwszy mecz w lidze hiszpańskiej. Pomimo zamieszania wokół rejestracji Lewandowskiego jako piłkarza Barcelony, ostatecznie kapitan polskiej kadry mógł wystąpić już w pierwszym meczu nowego sezonu, przeciwko Rayo Vallecano na Camp Nou. 

Wyszło na jaw, jak traktują Krychowiaka w Arabii Saudyjskiej! Te wiadomości mówią wszystko, nic się nie ukryje

Zdjęcia z debiutu Roberta Lewandowskiego w LaLiga! Kapitan reprezentacji Polski rozpoczął zmagania w lidze hiszpańskiej meczem z Rayo Vallecano

Nie jest tajemnicą, że mecze przedsezonowe oraz spotkania towarzyskie to zupełnie inna para kaloszy i wszyscy czekali na pierwsze ligowe spotkanie, podczas którego będą mogli oglądać Roberta Lewandowskiego w akcji. Polak trafił nawet do siatki już na początku meczu, ale ze spalonego. Zobaczcie, jak Robert Lewandowski prezentował się podczas swojego pierwszego meczu w lidze hiszpańskiej, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Prezydent Barcelony bez ogródek o Robercie Lewandowskim. Miał do powiedzenia tylko trzy słowa, to naprawdę myśli o Polaku

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze