Ale się cieszyła!

Seksbomba zapomniała założyć stanika na świętowanie Barcelony. Robert Lewandowski jej pomachał, jest wideo

2023-05-17 16:53

FC Barcelona świętuje mistrzostwo Hiszpanii zdobyte po kilku latach przerwy. Wielki udział w tym miał Robert Lewandowski, który zdobył już ponad 20 bramek w tym sezonie. Podczas celebracji na ulicach stolicy Katalonii zebrały się dziesiątki tysięcy fanów "Barcy". Na jednym z balkonów pojawiła się seksbomba, której machali piłkarze. Wideo z tej sytuacji stało się viralem. Okazuje się, że to... gwiazda filmów erotycznych.

Na ulicach Barcelony trwa wielkie święto. Gwiazdy "Dumy Katalonii" razem z kibicami bawią się, celebrując odzyskanie tytułu mistrzów Hiszpanii. Na ulice ruszyły tłumy, radując się z ogromnego sukcesu. Wielką rolę w tej sprawie odegrał Robert Lewandowski, który w debiutanckim sezonie na Camp Nou zdobył już ponad 20 bramek. A to zapewne jeszcze nie koniec. Nic dziwnego, że Lewandowski tryskał humorem i znakomicie bawił się razem z kibicami.

Przed hitem Ligi Mistrzów. „To oni grają kosmiczny futbol, a ten piłkarz jest genialny”

Gwiazda filmów dla dorosłych świętowała sukces Barcelony!

W sieci pojawiło się wiele nagrań z imprezy Barcelony na ulicach miasta. Na jednym z balkonów pojawiła się gwiazda filmów erotycznych Eva Elfie. Jak twierdzi "The Sun", aktorka porno zapomniała założyć stanika. Bardzo żywiołowo reagowała na pojawienie się piłkarzy Barcelony w autokarze.

Eva Elfie machała piłkarzom i skakała w górę na ich widok. Jednym z tych, który zdecydował się odmachać urokliwej blondynce był Robert Lewandowski. Wideo zostało opublikowane na Instagramie. - Gdy Lewandowski cię zobaczył, od razu zaczął się uśmiechać - żartował jeden z fanów. - Lewandowski cię uwielbia - dodał kolejny.

Manchester City kontra Real Madryt. "Cały czas trzeba go mieć na oku"

Zobacz zdjęcia, jak Barcelona świętowała mistrzostwo Hiszpanii w galerii poniżej!

Robert Lewandowski - niesamowity wynik w tym sezonie

Robert Lewandowski, znany polski napastnik, osiągnął niesamowite wyniki w obecnym sezonie w Barcelonie. Strzelił 21 bramek w lidze, co stawia go w czołówce strzelców - jest liderem klasyfikacji. Jego osiągnięcia są imponujące, a to dopiero jego pierwszy rok w "Dumie Katalonii", a Lewandowski jest najskuteczniejszym napastnikiem w debiutanckim sezonie od lat.

Jego umiejętności strzeleckie i zdolności do znajdowania drogi do bramki sprawiają, że jest niezwykle groźnym zawodnikiem dla każdej obrony. Jego wkład w sukces Barcelony w tym sezonie nie może być niedoceniany.

Najnowsze