Xavi, trener FC Barcelona

i

Autor: Youtube ZRZUT EKRANU / Diario AS Xavi, trener FC Barcelona

Kompletnie nie panował nad emocjami!

Xavi zaczął sypać wulgaryzmami w kierunku Lewandowskiego i kolegów. Nie hamował się, media ujawniają

2023-01-13 12:53

Mecz między Betisem Sevillą a Barceloną był niezwykle dużym wyzwaniem dla drużyny "Barcy", która mimo iż była faworytem meczu, to nie potrafiła przeważyć o awansie do finału w podstawowym czasie gry. Wydarzenia na boisku miał bardzo przeżywać trener "Dumy Katalonii", Xavi, który w ostrych słowach krytykował swoich graczy, używając nawet słów wulgarnych. Media wszystko ujawniły.

Barcelona nie bez przeszkód awansowała do finału Superpucharu Hiszpanii. Mimo że "Duma Katalonii" tuż przed spotkaniem była uważana za bezwarunkowego faworyta meczu z Betisem Sevilla, to "Betico" postawili się i doprowadzili do konkursu rzutów karnych. Przebieg wydarzeń boiskowych miał niezwykle przeżywać Xavi, który, według dziennikarzy, kierował wulgarne słowa wobec Roberta Lewandowskiego i jego kolegów.

Xavi klnął do piłkarzy Barcelony. Media wszystko ujawniły

O zachowaniu Xaviego względem piłkarzy Barcelony poinformował hiszpański "Sport", który przytoczył słowa szkoleniowca z przerwy w dogrywce. Betis, mimo że przez większość spotkania był w zdecydowanej defensywie, to chciał zrobić niespodziankę i był o krok od awansu. Reakcja szkoleniowca "Dumy Katalonii" mogła być tylko jedna.

- - Gramy o tytuł, k***a mać! To mecz o finał, a my stoimy na boisku! - miał mówić Xavi do swoich podopiecznych.

Ostatecznie, Barcelona o awansie przeważyła dopiero w konkursie rzutów karnych. W meczu finałowym Superpucharu Hiszpanii "Duma Katalonii" zmierzy się z Realem Madryt.

Sonda
Czy Xavi jest odpowiednim trenerem dla FC Barcelony?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze