Fernando Santos

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos

szczera opinia

Były podopieczny Fernando Santosa bez ogródek o nowym selekcjonerze Polaków! Wysłał jasny komunikat, szczera opinia

2023-01-28 9:55

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski, Fernando Santos może czuć się spełniony jako trener, mając na swoim koncie wymarzone trofea za mistrzostwa Europy oraz Ligę Narodów. Wielu fanów Biało-czerwonych może jednak zastanawiać się, czy Portugalczyk będzie pasować do polskiej kadry i będzie w stanie zbudować mocną drużynę. Jeden z jego byłych podopiecznych, Bruno Alves nie miał co do tego wątpliwości w rozmowie z "WP Sportowe Fakty".

W ostatnich tygodniach władze Polskiego Związku Piłki Nożnej miały pełne ręce roboty, szukając nowego selekcjonera reprezentacji Polski, który objąłby Biało-czerwonych po Czesławie Michniewiczu. Ostatecznie wybór padł na Fernando Santosa, chociaż okazało się, że PZPN negocjował również z uznanym trenerem, który jednak zwrócił uwagę na istotny szczegół, jeśli chodzi o polską kadrę. Po oficjalnej prezentacji Santosa wielu fanów zastanawiało się i dalej się zastanawia, czy były selekcjoner Portugalczyków to dobra kandydatura. Wątpliwości co do tego nie ma Bruno Alves, który pracował z Santosem. 

Takie zdanie o Fernando Santosie ma były reprezentant Portugalii. Ważne słowa pod adresem nowego selekcjonera Polaków

Były reprezentant Portugalii, który w lipcu ubiegłego roku zdecydował się zakończyć swoją sportową karierę nie ukrywał, że jego zdaniem Fernando Santos to prawdziwy fachowiec i reprezentacja Polski może być zadowolona, że Polski Związek Piłki Nożnej nawiązał z nim współpracę. 

Były podopieczny Fernando Santosa bez ogródek o nowym selekcjonerze Polaków! Wysłał jasny komunikat, szczera opinia

 - Moje zdanie jest jasne: Fernando Santos to trener z ogromnym doświadczeniem i wielkimi kompetencjami. Jestem przekonany, że Polska zrobi z nim krok do przodu. - skomentował krótko zatrudnienie Santosa przez PZPN były reprezentant Portugalii w rozmowie z "WP Sportowe Fakty". Były obrońca pokusił się również o stwierdzenie, że reprezentacja Polski ma ogromny potencjał, a portugalski szkoleniowiec odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby odnieść sukces z naszą kadrą. 

Zobaczcie, jak Fernando Santos świętował objęcie reprezentacji Polski, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze