Konrad Michalak

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Konrad Michalak

Jak on TO zrobił?! Co za dynamit! Niesamowita akcja i gol Polaka w Turcji [WIDEO]

2021-12-30 16:16

Konrad Michalak był bohaterem Konyasporu. To dzięki przebojowości i błyskowi talentu naszego rodaka jego klub awansował do kolejnej rundy Pucharu Turcji. Były młodzieżowy reprezentant Polski przeprowadził kapitalną akcję. Zobaczcie, co zrobił polski skrzydłowy. Będziecie pod ogromnym wrażeniem!

Od początku 2020 roku Konrad Michalak występuje w Turcji. Przeniósł się tam z Achmata Grozny. Najpierw grał w Ankaragucu, a ubiegły sezon spędził w Rizespor. Od tej edycji jest graczem Konyaspor. Jego klub jest rewelacją rozgrywek w ekstraklasie. Po 19. kolejkach zajmuje drugie miejsce i do prowadzącego Trabzonsporu traci siedem punktów. Klub Polaka notuje w lidze serię pięciu meczów bez porażki, w tym zanotował cztery wygrane z rzędu. Tym razem Konyaspor rywalizował w Pucharze Turcji. W 1/32 finału pokonał u siebie 2:0 Umraniyespor. I właśnie w tym spotkaniu błysnął Michalak. Na początku drugiej połowy będąc na środku boiska ubiegł rywala i popędził na bramkę gości. Przebiegł z piłką pół boiska. Pokazał jak szybkim i dynamicznym jest zawodnikiem. Akcję zakończył strzeleniem gola. Zobaczcie, kapitalny rajd polskiego zawodnika. Michalak grał do 67. minuty. W tym sezonie jego bilans to dwie bramki plus asysta, licząc wszystkie rozgrywki.

Reprezentant Polski wprost o Paulo Sousie. „Cytował papieża, a na koniec pokazał jakim jest człowiekiem”

Czy Konrad Michalak zasługuje na powołanie do reprezentacji Polski?