Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny

i

Autor: Instagram/ marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny

miała powód

Kiedy Marina wypaliła, jaki naprawdę jest Wojciech Szczęsny, aż ugięły się pod nami nogi! Miała ważny powód, nie ma mowy o pomyłce

2023-04-19 16:10

Wojciech Szczęsny to nie tylko podstawowy bramkarz reprezentacji Polski oraz jeden z największych gwiazdorów Juventusu, ale także piłkarz, który może pochwalić się w naszym kraju olbrzymim szacunkiem. Tym bardziej fanów futbolu z pewnością zainteresują słowa Mariny, która postanowiła pokazać całemu światu, jaki jej mąż jest na co dzień. Padły ważne słowa.

Wojciech Szczęsny nie schodził z ust wielu kibiców piłki nożnej w Polsce, kiedy ratował skórę Biało-czerwonym podczas mistrzostw świata w Katarze, zyskując przy tym od groma nowych fanów, którzy mogli niedawno drżeć o jego zdrowie, widząc niepokojące obrazki z udziałem polskiego golkipera. Wojciech Szczęsny przez lata swojej gry przyciągał olbrzymią uwagę kibiców, którzy niejednokrotnie interesowali się również tym, co dzieje się w życiu prywatnym bramkarza. Ostatni post jego żony bez dwóch zdań mógł zaspokoić ich ciekawość. 

Marina musiała powiedzieć, jaki naprawdę jest Wojciech Szczęsny! Aż nogi się pod nami ugięły, nie wahała się ani chwili

Przy okazji 33. urodzin Wojciecha Szczęsnego, które ten obchodził 18 kwietnia, Marina postanowiła złożyć mu najlepsze życzenia poprzez media społecznościowe, w specjalnym poście na Instagramie. Z jego treści fani bramkarza mogli dowiedzieć się, jaki Wojciech Szczęsny jest na co dzień i co naprawdę o życiu z nim myśli jego małżonka.

Kiedy Marina wypaliła, jaki naprawdę jest Wojciech Szczęsny, aż ugięły się pod nami nogi! Miała ważny powód, nie ma mowy o pomyłce

Dzisiaj URODZINY obchodzi mój ukochany człowiek-miłość mojego życia. Najlepszy przyjaciel , cudowny mąż , troskliwy tatuś naszego synka. Jestem taką szczęściara , że mogę być Twoją żoną i możemy razem kroczyć przez życie. Życzę Ci kochanie dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze - napisała na Instagramie Marina, publikując zdjęcie swojego męża przytulającego się z ich pieskiem. W komentarzach natychmiast ruszyła lawina życzeń dla Szczęsnego, a wszyscy internauci zgodnie życzyli mu wszystkiego najlepszego. 

Sonda
Kto jest lepszym bramkarzem: Wojciech Szczęsny czy Łukasz Skorupski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze