Skandaliczne zachowanie kibiców Albanii w meczu z Polską

i

Autor: fot. AP Skandaliczne zachowanie kibiców Albanii w meczu z Polską

Marcin Najman nie miał litości dla Albańczyków. Okrutne porównanie, o tym zdjęciu będzie głośno

2021-10-13 12:29

Polska pokonała w Tiranie Albanię 1:0 i jest o krok do zapewnienia sobie udziału w barażach do MŚ 2022 w Katarze. Więcej niż o wyniku mówi się jednak o skandalicznym zachowaniu miejscowych kibiców, którzy po golu Karola Świderskiego rzucali w Polaków czym popadnie.

Już kilka minut wcześniej kibice Albanii obrzucili butelkami Piotra Zielińskiego, który szykował się do wykonania rzutu rożnego. Kulminacja bydlęcego zachowania miejscowych fanów nastąpiła jednak po golu Świderskiego.

Polacy cieszyli się z tej arcyważnej bramki, a kibice gospodarzy rzucali w nich czym popadnie. W kierunku biało-czerwonych poleciały pełne butelki, kubki z piwem, a nawet telefony komórkowe i zapalniczki. Sędzia natychmiast zadecydował o przerwaniu spotkania, a zawodnicy obu drużyn udali się do szatni.

Były reprezentant Polski spodziewał się piekła w Albanii. Wymowne słowa o wielkim skandalu

Do akcji wkroczyła policja, kibice uspokoili się i mecz po kilkunastu minutach przerwy można było dokończyć. Swoim chamskim zachowaniem fani miejscowych popisali się niestety także po ostatnim gwizdku sędziego. Na własnej skórze przekonał się o tym m.in. Świderski, który został trafiony jakimś przedmiotem podczas udzielania wywiadu TVP Sport.

SKANDAL! Polscy piłkarze OBRZUCENI BUTELKAMI przez albańskich kibiców

Choć mecz dokończono, to tamtejsza federacja piłkarska z pewnością nie uniknie surowej kary. Głos w sprawie tych skandalicznych wydarzeń zabrało już wiele osób, ale w swoim stylu zamieszanie skomentował także Marcin Najman.

Na swoim Instagramie umieścił zdjęcie Świderskiego i Jana Bednarka tuz po golu tego pierwszego. Na fotce widać, jak piłkarze zasłaniają głowy przed rzucanymi w ich kierunku przedmiotami. Najman zdjęcie okrasił krótkim, aczkolwiek wymownym zdaniem. "Nasi piłkarze też myśleli, że zoo w Albanii zamykają o 18ej…" - napisał Najman.

Bohater Polaków sprowokował Albańczyków? Świderski bierze na siebie winę za skandal na meczu Albania – Polska

Mateusz Borek o SKANDALU w meczu z Albanią. Mówi o DESZCZU BUTELEK
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze