Łukasz Teodorczyk

i

Autor: Cyfra Sport Łukasz Teodorczyk

Polak zaprezentowany w nowych barwach! Sensacyjny transfer napastnika

2022-01-04 21:31

W ostatnich dniach po raz kolejny zrobiło się o Łukaszu Teodorczyku, który rozwiązał swoją umowę z Udinese i zaczął szukać sobie nowego klubu. Od samego początku media donosiły, że były reprezentant Polski miałby pozostać we Włoszech i ma nawet na celowniku klub, z którym ma dojść do porozumienia, Te doniesienia okazały się prawdziwe, bo Łukasz Teodorczyk został właśnie zaprezentowany przez Vicenzę.

Kariera Łukasz Teodorczyka od pewnego czasu z pewnością nie idzie po myśli Polaka. Na przełomie 2021 i 2022 roku pojawiły się bowiem informacje, że zawodnik Biało-czerwonych nosi się z zamiarem zerwania swojej umowy z włoskim Udinese, co kilka dni później znalazło swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Wraz z tą informacją pojawiły się również doniesienia o tym, że Teodorczyk ma już na oku kolejny klub, z którym dojdzie do porozumienia. Według plotek Polak miał przenieść się do występującej w Serie B Vicenzy. Sensacyjne doniesienia o tym, że Teodorczyk zasili szeregi ostatniej w tabeli drużyny stały się faktem, bowiem Polak został już oficjalnie ogłoszony przez nowy klub. 

Legenda chce pracować z reprezentacją Polski! Obcokrajowcy walą do PZPN drzwiami i oknami

Tomaszewski MASAKRUJE Sousę: To jest moralny PINOKIO! | Futbologia

Teodorczyk zasila najgorszą drużynę Serie B

Pomimo tego, że Łukasz Teodorczyk został nowym zawodnikiem ekipy, która zamyka tabelę zaplecza Serie A, napastnikowi Biało-czerwonych mógł spaść kamień z serca. Teodorczyk nie zrobił bowiem furory w Udinese, strzelając w jego barwach zaledwie jedną bramkę w 32. meczach. W obecnym sezonie Polak nawet nie wyszedł na boisko. W międzyczasie Teodorczyk został wypożyczony do belgijskiego Charleroi, gdzie również strzelił tylko jedną bramkę, tym razem w 17. meczach. Obecnie 30-latek wyceniany jest przez Transfermarkt.de na 700 tysięcy euro. 

Christian Eriksen przerwał milczenie po Euro 2020! Duńczyk postawił sprawę jasno, ambitne plany

Sonda
Czy Łukasz Teodorczyk powinien wrócić do Ekstraklasy?
Najnowsze