Sebastian Mila

i

Autor: Cyfrasport Sebastian Mila

To już koniec!

Sebastian Mila odchodzi z TVP! Szokujące informacje dla kibiców, niespodziewana decyzja!

2023-01-04 10:37

Sebastian Mila rozstaje się z Telewizją Publiczną. Były reprezentant Polski, który od kilku lat pełnił funkcję eksperta i komentatora w redakcji sportowej publicznego nadawcy, poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że żegna się ze stanowiskiem. Jak na razie nie wiemy jednak, co stało za tak zaskakującą decyzją.

Sebastian Mila kończy swoją współpracę z TVP. Były piłkarz reprezentacji Polski, który od kilku lat sprawował funkcję komentatora i piłkarskiego eksperta stacji, postanowił ogłosić na swoich mediach społecznościowych, że jego przygoda z publicznym nadawcą dobiegła końca. Fani mogą być zaskoczeni, gdyż o tej pory nic nie wskazywało na to, aby eks-pomocnik miał zrezygnować z pracy w mediach.

Sebastian Mila kończy pracę w TVP. Dał o wszystkim znać na swoich mediach społecznościowych

Sebastian Mila po skończeniu kariery sportowej zajął się pracą w mediach, a konkretnie w Telewizji Publicznej. Fani bardzo polubili zawodnika znanego ze swojego dużego poczucia humoru, jednak on sam nie będzie już obecny na komentatorskim i eksperckim stołku. Były gracz Lechii Gdańsk, Dyskobolii i Austrii Wiedeń poinformował, że podjął decyzję o tym, aby rozstać się z publicznym nadawcą. 

- Dziękuję TVP Sport za piękne kilka lat, mam nadzieję, że byłem grzeczny. Będziemy się jeszcze widzieć - napisał Sebastian Mila na swoich mediach społecznościowych.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze