Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Wielki gest

Tego zachowania Lewandowskiego w telewizji nie zobaczyliście. Wszystko nagrało się za kulisami, wzruszający moment

2023-03-28 7:42

Mecz z Albanią w wykonaniu Polaków nie był być może porywający, ale najważniejsze są trzy zdobyte punkty. Po rywalizacji na PGE Narodowym piłkarze mogli z nieco większym spokojem odpowiadać na pytania dziennikarzy, niż miało to miejsce po porażce z Czechami. Pięknie zachował się m.in. Robert Lewandowski, który zatrzymał się przy niepełnosprawnym reporterze i spokojnie odpowiadał na pytania.

Celem na dwa pierwsze mecze eliminacji do mistrzostw Europy było zdobycie sześciu punktów, o czym mówił sam Fernando Santos. Plan udało się zrealizować tylko połowicznie, bo najpierw Polacy przegrali w fatalnym stylu z Czechami na wyjeździe, aby kilka dni później ograć Albanię na PGE Narodowym. Do pełni szczęścia wciąż brakowało sporo, bo styl wygranej w poniedziałek pozostawiał nieco do życzenia.

Piękny gest Lewandowskiego. Kamery to wychwyciły

Nie zmienia to jednak faktu, że piłkarze byli w lepszych nastrojach niż w piątkowy wieczór i z nieco spokojniejszą głową mogli odpowiadać na pytania dziennikarzy. Przed kamerami stanął również Robert Lewandowski, który jak zwykle cieszył się największym zainteresowaniem wśród reporterów. Kapitan kadry zazwyczaj odpowiada jednej grupie dziennikarzy i następnie udaje się do autokaru. Tym razem w mix-zonie spędził nieco więcej czasu i znalazł chwilę, aby odpowiedzieć na pytania niepełnosprawnego reportera. Wcześniej kilka minut dziennikarzowi poświęcił również Wojciech Szczęsny.

Najnowsze