Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny

robi się nieciekawie

Fatalne wieści dla Wojciecha Szczęsnego! Wielka gwiazda może wygryźć go z bramki Juventusu, sensacyjne doniesienia

2022-09-27 15:32

Swoim ostatnim występem w reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny potwierdził, że nadal potrafi grać na bardzo wysokim poziomie, jednak okazuje się, że to może nie być wystarczające, aby utrzymać pozycję pierwszego bramkarza Juventusu. Włoskie media informują bowiem, że "Stara Dama" przygląda się sytuacji jednej z największych gwiazd Premier League, która latem może być dostępna za darmo.

Od początku przygody Wojciecha Szczęsnego w Juventusie, golkiperowi reprezentacji Polski zdarzały się wzloty i upadki, a włoscy, jak i polscy fani potrafili go kochać, by kilka tygodni później nie zostawić na nim suchej nitki. Do tej pory Szczęsny rozegrał w barwach "Starej Damy" 179 spotkań i jak się okazuje, licznik ten niebawem może się zatrzymać. Z Włoch napływają bowiem informacje, że ekipa z Turynu bacznie przygląda się sytuacji golkipera Manchesteru United, o którego niebawem może rozegrać się prawdziwa bitwa. 

Juventus zastąpi Wojtka Szczęsnego? Sensacyjne informacje z Włoch, wielka gwiazda przymierzana do Turynu

Mowa tutaj oczywiście o Davidzie de Gei. Hiszpański bramkarz, który na co dzień występuje w ekipie z Old Trafford ma kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2023 roku, a więc już w styczniu będzie mógł on prowadzić negocjacje z innymi klubami i jak podaje "Calciomercato.com", Juventus chciałby zakontraktować Hiszpana. To oczywiście nie byłyby najlepsze wieści dla Szczęsnego, który najpewniej straciłby miejsce w bramce "Starej Damy" i musiałby szukać sobie nowego klubu. 

Sonda
Czy Wojciech Szczęsny to dobry bramkarz dla Juventusu?
Jan Tomaszewski grzmi po porażce Polaków: Krew mnie zalewa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze