Koronawirus DEWASTUJE wielkie plany Cristiano Ronaldo. Musi uzbroić się w cierpliwość

2020-04-04 8:38 DaO
Cristiano Ronaldo
Autor: AP Cristiano Ronaldo

Najbliższe miesiące będą bardzo trudne dla wielu przedsiębiorców. Pandemia koronawirusa sprawi, że dojdzie do jednego z największych kryzysów gospodarczych od lat. Wszelkie inwestycje musiały zostać wstrzymane z uwagi na niepewne czasy. Doskonale wie o tym również Cristiano Ronaldo, który planował otwarcie nowego hotelu w centrum Madrytu.

Już teraz wielu ekspertów mówi o opłakanych skutkach pandemii koronawirusa dla gospodarki. A należy pamiętać, że w najbliższych dniach zachorują jeszcze tysiące osób, co nie pozwoli na powrót do normalnego życia. Mimo deklarowanej pomocy państwa wielu przedsiębiorców decyduje się na likwidowanie bądź zawieszanie swoich interesów. Wiąże się z tym rosnące bezrobocie.

Arkadiusz Milik zażądał od klubu FORTUNY! Napoli ani myśli spełnić marzeń Polaka

Biznesowe plany odłożyć w czasie musiał również Cristiano Ronaldo. Portugalczyk już dawno temu zaczął inwestować pieniądze zarobione podczas trwającej kariery. Jego największym przedsięwzięciem jest budowa hoteli. Dwa z nich funkcjonują już w rodzinnym Funchal oraz w Lizbonie. CR7 chciał teraz wyjść poza granice Portugalii i na czerwiec planowano otwarcie obiektu w Madrycie.

Zinedine Zidane spędził piątkowy wieczór na kwarantannie z 25 facetami! Miał niecny plan

Pestana CR7 Gran Via - bo taką nazwę będzie nosił hotel w stolicy Hiszpanii, w czerwcu nie zostanie jednak otworzony, o czym informuje gazeta "Invertia". Związane jest to oczywiście z pandemią koronawirusa. W Hiszpanii obowiązuje obecnie zakaz opuszczania domów bez ważnej przyczyny. Branżę hotelarską również czekają bardzo trudne czasy, bo upłynie jeszcze wiele czasu nim ludzie ponownie zaczną podróżować bez obaw.

Najnowsze