Zinedine Zidane spędził piątkowy wieczór na kwarantannie z 25 facetami! Miał niecny plan

2020-04-04 7:47 JWa
Zinedine Zidane
Autor: East News Zinedine Zidane

Zinedine Zidane miał ciekawy plan na piątkowy wieczór! W dobie pandemii koronawirusa ludzie zostają w domach, by zapobiegać dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19 i Francuz wcale nie zamierzał się z tego schematu wyłamywać. Trener Realu Madryt postanowił więc zgromadzić 25 swoich piłkarzy na wideokonferencji i stoczyć z nimi przyjacielską pogawędkę.

Rozgrywki Primera Division zostały zawieszone z powodu pandemii koronawirusa i nie wiadomo kiedy zostaną one wznowione. Sytuacja w Hiszpanii jest bardzo poważna i codziennie odnotowuje się tam mnóstwo nowych przypadków choroby COVID-19. Z uwagi na tę sytuację drużyny La Liga postanowiły się odizolować. Piłkarze się nie spotykają i mają spędzać czas we własnych domach. Zawodnicy Realu Madryt są rozsiani po całym świecie i trener Zinedine Zidane nieco martwił się o atmosferę po powrocie. W związku z tym w piątek wieczorem zgromadził na wideokonferencji 25 swoich podopiecznych i uciął sobie z nimi przyjacielską pogawędkę.

Jak podała "Marca" francuski szkoleniowiec chciał dowiedzieć się, jak piłkarze spędzają czas kwarantanny. Hiszpański dziennik przekazał, że nie poruszono w jakikolwiek sposób spraw taktycznych, a cała konwersacja miała luźny charakter. Na koniec Zidane wszystkim swoim piłkarzom życzył mnóstwo energii i przekazał słowa wsparcia. Z relacji wynika, że zawodnicy również wspierali się nawzajem. Plan trenera ma zaprocentować po powrocie do gry i scementować atmosferę w szatni.

Trener przygotowania fizycznego Realu Madryt Gregory Dupont już wcześniej rozpisał piłkarzom plan domowych treningów. Zinedine Zidane podczas dłuższej pogawędki z podopiecznymi spytał, jak idzie jego realizacja. To jednak było jedno szybko pytanie, po którym przeszedł już wyłącznie do spraw prywatnych.

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wpływ koronawirusa na sport. Czytaj więcej:

Najnowsze