Koszmarny wypadek podczas igrzysk! Sędzia i sportowiec poszkodowani [WIDEO]

2021-07-27 9:27
IO Tokio 2020
Autor: AP PHOTO IO Tokio 2020

Chwile grozy przeżyli kibice podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020! Do koszmarnego wypadku doszło podczas zawodów BMX-ów. Sędzia i sportowiec się zderzyli z wielką prędkością. To boli od samego patrzenia i musiało zakończyć się fatalnie. Arbiter z bliżej nieokreślonego jeszcze powodu pojawił się na trasie.

Niestety, nie zawsze podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 mówimy tylko i wyłącznie o sportowych emocjach. Czasem dochodzi do fatalnych wypadków - mamy nadzieję, że o tych trzeba będzie informować jak najrzadziej. W trakcie zawodów BMX doszło do dramatycznie wyglądającej kraksy. Nagle na trasie pojawił się arbiter. Sędzia został staranowany przez jednego z kolarzy. Niek Kiemmann padł na trasę i na szczęście inni zawodnicy zdołali ominąć całe, niefortunne zdarzenie. Wielkim znakiem zapytania jest powód, z którego oficjel pojawił się na trasie.

NIE PRZEGAP! Kraj mniejszy niż Radom ma złoto w Tokio! Polska wciąż czeka

Okropna kraksa na trasie Tokio 2020!

- A więc to się stało dzisiaj. Wpadłem w sędziego, który chciał przejść przez drugą prostą. Mam nadzieję, że wszystko jest z nim w porządku. Boli mnie kolano, ale zrobię co w mojej mocy, żeby być gotowym na czwartek! Dziękuję wszystkim za wiadomości, doceniam to - napisał na Twitterze Kiemmann.

Walka o medale w konkurencji BMX rozstrzygnie się w sobotę. Zawodnicy wrócą na trasę już w czwartek, by mierzyć się w pierwszych rundach. Najpierw odbywały się treningi. To podczas nich doszło do wypadku Nieka Kiemmanna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze