Igrzyska olimpijskie

Tokio 2020 dzień 2: Siatkarze walczyli do samego końca! Jak wygląda klasyfikacja medalowa?

Tokio 2020 RELACJA NA ŻYWO 24.07. Tokio 2020 dzień 2 LIVE ONLINE Przed nami pierwszy dzień zmagań na Igrzyskach olimpijskich w Tokio 2020. Mimo że to początek imprezy, nikt nie powinien narzekać na brak emocji, szczególnie, że przed nami mecz siatkarzy, a także kadry 3x3 w koszykówkę. Tokio 2020 RELACJA NA ŻYWO 24.07. Tokio 2020 dzień2 LIVE ONLINE.

Pięć lat czekania i wystarczy! W piątkowe popołudnie czasu polskiego zapłonął olimpijski znicz i oficjalnie rozpoczęły się letnie igrzyska olimpijskie. Co prawda niektóre dyscypliny ruszyły już przed ceremonią otwarcia, ale to sobota jest pierwszym dniem, w którym mamy duże obłożenie wydarzeń. Toczyć będą się boje w szermierce, walczyć będą wioślarze, a najważniejszym punktem na dzisiejszej "mapie" to dla polskich kibiców mecz siatkarzy. Mistrzowie świata w premierowym spotkaniu na tych igrzyskach zmierzą się z Iranem. A wszystko to na naszym portalu! Bądźcie z nami w drugim dniu igrzysk!

Terminarz startów na 24.07

Relacja na żywo z 2. dnia igrzysk olimpijskich Tokio 2020. Kliknij odśwież, albo F5, aby zobaczyć nowy wpis:

SPRAWDŹ KLASYFIKACJĘ MEDALOWĄ TOKIO 2020 TUTAJ!

16:35 Powoli kończy się dzień w Tokio. Na boisku zostali jeszcze chociażby siatkarze. Amerykanie walczą z Francuzami USA wygrało pierwszego seta 25:18.

Niestety, Biało-czerwoni polegli z Iranem 2:3. Szalony mecz, choć przegrany, nie przekreśla ich nadziei na awans do ćwierćfinałów. Więcej o meczu TUTAJ!

14:45 - Ależ nerwówka w meczu Polski z Iranem! Biało-czerwoni za wszelką cenę walczą o chociaż dwa punkty, skoro zaprzepaścili szansę na komplet.

14:23 - Po trzech setach Polska przegrywa w siatkówkę z Iranem 1:2... RELACJA NA ŻYWO Z TEGO MECZU.

12:53 - Z Iranem walczą już siatkarze, którzy inaugurują olimpijskie zmagania w swoim wykonaniu. Ich potyczkę z rywalem z Azji możecie śledzić w tym miejscu.

12:50 - Dramatyczna wygrana Polaków z Japończykami w koszykówkę 3x3! Ostatecznie zadecydował ostatni rzut, "Biało-czerwoni" zatriufmowali 20:19, ale emocji było mnóstwo!

12:04 - Z turniejem debra pożegnał się Łukasz Kubot i Hubert Hurkacz. Za mocna okazała się niemiecka para. A Japończycy postawili kropkę nad "i" i wygrali z Wenezuelą 3:0.

11:24 - 3:1 wygrała Rosja z Argentyną w siatkarskim turnieju. W "polskiej grupie" Japonia prowadzi aktualnie 2:0 z Wenezuelą i pewnie zmierza po trzeciego seta. A to oznacza, że mecz Polaków powinien rozpocząć się zgodnie z planem.

10:55 - Trwa kolejny mecz tenisowy z udziałem reprezentantów Polski. Hurkacz i Kubot rywalizują z niemiecką parą Zverev/Stuff. Pierwsza partia dla Niemców, którą wygrali 6:2.

10:28 - Niestety na ostatnich kilometrach Kwiatkowskiemu zabrakło sił i odpadł z walki o medale. Mistrzem olimpijskim został Richard Carapaz, srebro wyszarpał Wout Van Aert, a brąz zdobył Tadej Pogacar!

10:12 - Dwójka liderów ma 40 sekund przewagi nad grupą z Kwiatkowskim. 11 kilometrów do końca!

9:55 - 26 kilometrów do końca wyścigu. Kwiatkowski w dziesięcioosobowej grupie na czele. Będą emocje!

9:38 - Coraz bliżej rozstrzygnięć w kolarstwie. Panowie do mety mają już tylko 35 kilometrów, a w czołowej grupie jest Michał Kwiatkowski. Tutaj natomiast przeczytacie więcej o meczu Kamila Majchrzaka!

9:15 - Koniec marzeń Majchrzaka. Polak przegrał 4:6, 2:6 z Kecmanoviciem i pożegnał się z indywidualną rywalizacją w Tokio.

8:57 - Mało optymistyczne wieści z kortu tenisowego. Majchrzak przegrał pierwszego seta, a w drugiej partii Kecmanović prowadzi 3:0...

8:35 - Za nami również pierwsze mecze siatkarzy. W naszej grupie Włosi ograli nie bez problemów Kanadę 3:2, a w drugiej grupie Brazylia gładko rozprawiła się z Tunezją 3:0. Przypomnijmy, że mecz Polaków zaplanowany jest na godzinę 12:40.

8:10 - Tutaj znajdziecie podsumowanie tego, co wydarzyło się w Tokio w godzinach nocnych! KLIK!

8:04 - Trwa wyścig kolarski ze startu wspólnego panów. Zawodnicy mają jeszcze 97 kilometrów do mety, a na korcie o drugą rundę walczy Kamil Majchrzak.

7:31 - Kolejne niezbyt dobre informacje z Tokio. Renata Knapik-Miazga także przegrała w 1/8 finału szermierki, a kobieca czwórka bez sternika: Maria Wierzbowska, Olga Michałkiewicz, Monika Chabel i Joanna Dittmann nie zdołały awansować do finału. Tutaj natomiast znajdziecie, co do powiedzenia miał Michael Hicks po meczu Polaków z Łotwą. Było naprawdę ostro, sprawdźcie w TYM MIEJSCU!

7:05 - Niestety przed kilkoma minutami z marzeniami o olimpijskim medalu pożegnała się Aleksandra Jarecka, która przegrała w 1/8 finału szermierki z Rosellą Fiamingo. Zaciętej walki nie zabrakło, ale to Włoszka wygrała 15:13.

7:03 - Dwie najważniejsze informacje jak dotąd to przede wszystkim zwycięstwo Igi Świątek w pierwszej rundzie turnieju tenisowego oraz porażka koszykarzy 3x3. Mistrzyni Roland Garros błyskawicznie rozprawiła się z rywalką z Niemiec i nie było żadnej niespodzianki. Nieco gorzej zaprezentowali się koszykarze, którzy dość gładko przegrali z Łotwą.

7:00 - Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z drugiego dnia igrzysk olimpijskich!