Trener zszokował zawodniczkę podczas wywiadu. Nie wytrzymała, polały się łzy [WIDEO]

2021-07-26 13:20
Maria Belen Perez przyjęła oświadczyny ukochanego
Autor: fot. TyC Maria Belen Perez przyjęła oświadczyny ukochanego

Argentyńska szablistka medalu w Tokio nie zdobyła, ale z Japonii wróci z bardzo dobrymi wspomnieniami. Wszystko za sprawą jej trenera i zarazem partnera, który przerwał wywiad swojej ukochanej i zszokował nie tylko telewidzów, ale i samą zawodniczkę.

María Belén Pérez w 1. rundzie zmagań szablistek miała wolny los, z kolei w 2. musiała uznać wyższość Węgierki Anny Marton. Po porażce udzielił wywiadu argentyńskiej telewizji. Wywiadu, który przejdzie do historii.

Wielka rozpacz Igi Świątek! Zeszła z kortu i... To zdjęcie mówi wszystko

Wszystko za sprawą trenera i zarazem partnera Perez. Szkoleniowiec stanął za zawodniczką z kartką, na której widniały słowa... zaręczyn.

Perez odwróciła się w kierunku ukochanego, przeczytała to, co widniało na kartce i oszalała z radości. Jej partner uklęknął, a Argentynka błyskawicznie powiedziała "tak". Za chwilę para już się ściskała, nie zabrakło także pocałunków i łez.

To jednak nie pierwsze oświadczyny przed kamerą na tych igrzyskach. Dziś pisaliśmy o niemieckim piłkarzy Maksie Kruze, który w trakcie wywiadu poprosił swoją ukochaną o rękę. Choć partnerka była oddalona o kilka tysięcy kilometrów, to oświadczyny zostały przyjęte.

Tokio 2020. Bartosz Kurek jest w gazie! „To nie maks naszych możliwości”

Wpadka komentatora podczas meczu. Klął jak szewc
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze