Wojciech Nowicki nie wytrzymał po słowach Fajdka. Wypalił jak z armaty

2021-08-04 15:07
Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek
Autor: fot. Paweł Skraba/Super Express Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek

Po fantastycznym występie Anity Włodarczyk i Malwiny Kopron w finale rzutu młotem, polscy miotacze poszli w ślady swoich koleżanek i podczas wieczornej sesji środowych zmagań wywalczyli kolejne medale dla Biało-czerwonych. Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek, którzy zdobyli kolejno złoto i brąz chwilę później stanęli przed kamerą, by udzielić wywiadu, jednak różnił się od nieco od wypowiedzi innych sportowców.

Ostatnie dni na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio są niezwykle szczęśliwe dla polskich sportowców oraz kibiców znad Wisły. Po tym, jak w poniedziałkowe popołudnie podczas finału rzutu młotem fenomenalnie zaprezentowały się Anita Włodarczyk i Malwina Kopron, zdobywając kolejno złoto i brąz, wyczyn swoich koleżanek powtórzyli Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek. Brązowy medalista z 2016 roku z Rio tym razem nie dał rywalom żadnych szans i bez problemów wywalczył złoto. Po brązowy medal z kolei sięgnął Fajdek, który w pewnym momencie miał nawet szansę na srebro. Po swoich wyczynach, nasi medaliście oczywiście stanęli przed kamerą TVP Sport, aby opowiedzieć o emocjach, które towarzyszyły im podczas zawodów oraz po zdobyciu medali. Podczas wypowiedzi Pawła Fajdka, Wojciech Nowicki nie wytrzymał i wypalił po jednej z wypowiedzi swojego kolegi z kadry. 

Czytaj także: Polak nie wytrzymał. Uderzył w Japończyków, poważne zarzuty

Zobaczcie jak polscy siatkarze przeżyli porażkę na igrzyskach 

Nowicki zareagował na narzekania Fajdka

Paweł Fajdek w końcu wywalczył medal na igrzyskach olimpijskich, jednak nie wszystko w obecnym sezonie szło po jego myśli, o czym otwarcie powiedział podczas swojego ostatniego wywiadu. - Przepraszam trenerze… byłem niemiły nawet dzisiaj rano, przepraszam całą swoją rodzinę za to, jak się zachowywałem i za to, że mnie nie było, byłem nieobecny. Zrobiłem to po to, żeby ten medal zdobyć. Sezon bardzo średni w moim wykonaniu. Pomimo tego, że były dobre wyniki, to nie było to, czego bym oczekiwał – wyznał w rozmowie z TVP Sport Paweł Fajdek tuż po zdobyciu brązowego medalu. Na te słowa natychmiast zareagował Wojeciech Nowicki – Ale znajdziesz jakiś plus?! Bo tak same minusy… - wypalił świeżo upieczony złoty medalista do swojego kolegi z kadry.

NIE PRZEGAP: Patryk Dobek z brązowym medalem! Kapitalny bieg Polaka!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze