Carlo Ancelotti zdradził swój plan na przyszłość. Wylądował w Jerozolimie!

2017-10-03 12:42

Carlo Ancelotti wciąż dochodzi do siebie po zwolnieniu z Bayernu Monachium. Były już trener Roberta Lewandowskiego szybko opuścił Bawarię. Włoski fachowiec wylądował w... Izraelu! W Jerozolimie szkoleniowiec poprowadził trening dla dzieci w ramach progamu, mającego łączyć przez sport. Tam też odniósł się do swojej najbliższej przyszłości i zdradził plany.

Carlo Ancelotti nie mógł narzekać na brak zainteresowania po zwolnieniu z Bayernu Monachium. Media poinformowały, że Włocha chętnie zatrudniliby działacze AC Milan z Serie A i West Ham United z Premier League. Szkoleniowiec, który ekipę mistrzów Niemiec opuścił po wstydliwej porażce z Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów 0:3, z ofert na razie nie skorzysta. Po pokazowym treningu dla dzieci w Jerozolimie dość jasno wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

- Przez najbliższe dziesięć miesięcy będę odpoczywał od piłki. Potrzebuję tego. Nie będzie więc na razie kolejnej mojej drużyny - zapowiedział szczerze Carlo Ancelotti. Dziennikarze nie dawali za wygraną i próbowali dociec z kim zwiąże się były trener Bayernu po zakończeniu obecnego sezonu. Ten nie chciał niczego zdradzić, tłumacząc, że takie sprawy wolą raczej ciszę i spokój niż medialny rozgłos.

Zobacz: Carlo Ancelotti ofiarą Bandy Pięciu w Monachium. Czy był wśród niej Robert Lewandowski?

Sprawdź: Kto zastąpi Ancelottiego w Monachium? Jednym z kandydatów... emeryt!

Przeczytaj: Piłkarze Bayernu skarżyli się na Carlo Ancelottiego

Najnowsze