Lewandowski nie przeżywał tego od dawna. BŁAGALNE prośby kibiców, polały się łzy

2021-04-11 11:20
Robert Lewandowski
Autor: Instagram/_rl9 Robert Lewandowski

Robert Lewandowski po raz pierwszy od dłuższego czasu musi zrobić sobie znaczącą przerwę od występów w kolejnych spotkaniach Bayernu Monachium. Spowodowane jest to rzecz jasna kontuzją, której napastnik nabawił się w meczu reprezentacji Polski. Jednak w każdej sytuacji można znaleźć jakieś plusy. Lewandowski w ostatnich dniach miał bowiem okazję spędzić czas zupełnie inaczej. Takiego weekendu nie przeżył od dawna.

Ciężkie kontuzje omijały i w zasadzie nadal omijają Roberta Lewandowskiego szerokim łukiem. Rzadko zdarza się, aby Polak miał wymuszoną przerwę w występach. Niestety urazu nie udało się uniknąć w meczu eliminacji do mistrzostw świata, w którym Polska mierzyła się z Andorą w Warszawie. W drugiej połowie spotkania rywal niefortunnie upadł na prawą nogę Lewandowskiego, co spowodowało uraz więzadła w kolanie. Badania potwierdziły, że Polaka czeka kilkutygodniowa przerwa, a co za tym idzie, opuszczenie wielu ważnych spotkań.

Kucharski ostro UDERZA w Lewandowskiego. Mówi o nim "pupilek władzy"? Jest wątek TVP

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Bayern: Dla nich lepiej, gdyby Lewandowski… | Futbologia

Absencja Lewandowskiego to przede wszystkim problem Bayernu Monachium. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważną postacią dla mistrzów Niemiec jest Polak. A widać było to choćby w spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów, w którym Bawarczycy ulegli Paris Saint-Germain, czy w sobotnim starciu z Unionem Berlin. Ten mecz zakończył się niespodziewanym remisem. Lewandowski przerwę w występach mógł jednak wykorzystać na spędzie czasu z rodziną.

Zdziesiątkowany Bayern traci punkty z Unionem! Ekipa z Berlina wyszarpała remis w samej końcówce

Najlepszy zawodnik na świecie od dawna nie miał wolnego weekendu. Sam zaznaczył to na swoim Instagramie. Pod jednym ze swoich zdjęć napisał: - Rzadka sytuacja. Sobota, a ja jestem w domu. W mediach społecznościowych pojawiły się również fotografie z szybkiego wypadu nad jezioro Tegernesee, położonego kilkadziesiąt kilometrów na południe od Monachium. Pod zdjęciem z wypadu jeden z kibiców Bayernu błagał wręcz piłkarza, aby ten jak najszybciej wrócił na boisko. - Proszę, zagraj w następnym meczu, potrzebujemy cię - napisał fan dodając płaczącą emotkę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze