Lewandowski nie przeżywał tego od dawna. BŁAGALNE prośby kibiców, polały się łzy

2021-04-11 11:20 Damian Okła
Robert Lewandowski
Autor: Instagram/_rl9 Robert Lewandowski

Robert Lewandowski po raz pierwszy od dłuższego czasu musi zrobić sobie znaczącą przerwę od występów w kolejnych spotkaniach Bayernu Monachium. Spowodowane jest to rzecz jasna kontuzją, której napastnik nabawił się w meczu reprezentacji Polski. Jednak w każdej sytuacji można znaleźć jakieś plusy. Lewandowski w ostatnich dniach miał bowiem okazję spędzić czas zupełnie inaczej. Takiego weekendu nie przeżył od dawna.

Ciężkie kontuzje omijały i w zasadzie nadal omijają Roberta Lewandowskiego szerokim łukiem. Rzadko zdarza się, aby Polak miał wymuszoną przerwę w występach. Niestety urazu nie udało się uniknąć w meczu eliminacji do mistrzostw świata, w którym Polska mierzyła się z Andorą w Warszawie. W drugiej połowie spotkania rywal niefortunnie upadł na prawą nogę Lewandowskiego, co spowodowało uraz więzadła w kolanie. Badania potwierdziły, że Polaka czeka kilkutygodniowa przerwa, a co za tym idzie, opuszczenie wielu ważnych spotkań.

Kucharski ostro UDERZA w Lewandowskiego. Mówi o nim "pupilek władzy"? Jest wątek TVP

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Bayern: Dla nich lepiej, gdyby Lewandowski… | Futbologia

Absencja Lewandowskiego to przede wszystkim problem Bayernu Monachium. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważną postacią dla mistrzów Niemiec jest Polak. A widać było to choćby w spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów, w którym Bawarczycy ulegli Paris Saint-Germain, czy w sobotnim starciu z Unionem Berlin. Ten mecz zakończył się niespodziewanym remisem. Lewandowski przerwę w występach mógł jednak wykorzystać na spędzie czasu z rodziną.

Zdziesiątkowany Bayern traci punkty z Unionem! Ekipa z Berlina wyszarpała remis w samej końcówce

Najlepszy zawodnik na świecie od dawna nie miał wolnego weekendu. Sam zaznaczył to na swoim Instagramie. Pod jednym ze swoich zdjęć napisał: - Rzadka sytuacja. Sobota, a ja jestem w domu. W mediach społecznościowych pojawiły się również fotografie z szybkiego wypadu nad jezioro Tegernesee, położonego kilkadziesiąt kilometrów na południe od Monachium. Pod zdjęciem z wypadu jeden z kibiców Bayernu błagał wręcz piłkarza, aby ten jak najszybciej wrócił na boisko. - Proszę, zagraj w następnym meczu, potrzebujemy cię - napisał fan dodając płaczącą emotkę.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze