Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Niemieckie media nie mają wątpliwości w sprawie Lewandowskiego. Już dziś dojdzie do czegoś ważnego, agent Polaka w Monachium!

2022-04-27 16:38

Przyszłość Roberta Lewandowskiego cały czas jest komentowana przez media. Dużo mówiło się o przeprowadzce Polaka do Barcelony, gdzie wzmocniłby drużynę Xaviego. Wszystko wskazuję na to, że Bayern Monachium chcę jak najszybciej ustalić przyszłość "Lewego". Wszystko okażę się po rozmowach między władzami klubu, a agentem piłkarza Pinim Zahavim. Sam napastnik nie wie, gdzie spędzi następny sezon.

W ostatnim czasie media niemieckie m.in. "Bild" odnosiły się do przyszłości Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Dziennik odnosił się do reakcji Polaka, który miał być rozczarowany brakiem rozpoczęcia negocjacji w sprawie nowego kontraktu. Zdaniem mediów "Lewy" jest gotowy przedłużyć pobyt w Monachium o dwa lata, ale chcę również podwyższenia zarobków. Olivier Kahn - prezes klubu oraz Hasan Salihamidzić - dyrektor sportowy za każdym razem powtarzali, że chcą zatrzymać Polaka, ale nie robili nic w tym kierunku poza komentowaniem sytuacji. 

Okropny cios dla Roberta Lewandowskiego! Legenda futbolu nie wahała się ani chwili, te słowa mogą zaboleć Polaka

Dziennik "TZ" opublikował, że wizyta agenta Lewandowskiego wiąże się z przyszłością "Lewego" i w środę rozpoczną się negocjacje dotyczące przyszłości napastnika Bayernu. - Jego przyszłość będzie dziś tematem dyskusji, bo według informacji TZ agent Pini Zahavi pojawi się w środę w Monachium, by negocjować z szefami Bayernu i wyjaśnić, jak wygląda sytuacja dotycząca ich czołowego napastnika – czytamy. Magazyn "Kicker" poinformował, że w ostatnich dniach zostały podjęte negocjacje z Thomasem Muellerem oraz Manuelem Neuerem. Obaj otrzymali propozycję na przedłużenie kontraktu o rok. Bardzo możliwe, że Lewandowski pozna podobną ofertę. 

Grzegorz Krychowiak jednym zdjęciem podpalił Internet. Szczęki opadają

Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien opuścić Bayern Monachium?

Po ostatnim spotkaniu z Borussią Dortmund, gdzie piłkarze Bayernu Monachium zapewnili 10 mistrzostwo Niemiec z rzędu. "Lewy" w rozmowie ze stacją Sky został zapytany o swoją przyszłość, na co odpowiedział wymijająco. - Niedługo odbędzie się spotkanie, ale sam nie wiem, co się wydarzy - odpowiedział reprezentant Polski.

Tak bluzga Jakub Błaszczykowski! Wszystko nagrały kamery, sędzia był w szoku

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze