Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zdenerwowany działaniem Bayernu! Niemieccy dziennikarze podają powód

2021-05-07 12:49

Robert Lewandowski to czołowa postać Bayernu Monachium, który pewnie zmierza po 9. z rzędu tytuł mistrza Niemiec. Nie da się jednak ukryć, że Polak nie robi się młodszy i choć może jeszcze przez kilka lat grać na najwyższym poziomie, Bayern powoli musi rozglądać się za godnym następcą „Lewego”. Takim, zdaniem mediów, ma być Erling Haaland. Okazuje się jednak, że plan sprowadzenia Norwega nie podoba się… Lewandowskiemu! Dziennikarze twierdzą, że Polak oczekuje reakcji Bayernu na plotki o sprowadzeniu młodego napastnika Borussii Dortmund.

Sezon chyli się ku końcowi, więc nie dziwne, że na temat najgłośniejszych piłkarskich nazwisk pojawia się coraz więcej spekulacji transferowych. Całkiem niedawno w mediach pojawiła się wieść, że Robert Lewandowski, przez osobę swojego agenta, stara się wypracować transfer do innego klubu – wśród kandydatów do pozyskania Polaka wymienia się Real Madryt, Chelsea czy PSG. Teraz jednak dziennikarz „Bilda”, Christian Falk, twierdzi, że Polak chce pozostać na kolejne lata w Bayernie, a brak reakcji władz klubu na plotki o sprowadzeniu Haalanda ma denerwować kapitana reprezentacji Polski.

Tomaszewski szczerze o ALKOHOLU w reprezentacji Górskiego!

Robert Lewandowski oczekuje reakcji klubu?

Zamieszanie wokół ewentualnych transferów Erlinga Haalanda i Roberta Lewandowskiego jest coraz większe. Już przy okazji spekulacji na temat odejścia Roberta Lewandowskiego mówiło się, że Polak może otrzymać zgodę na opuszczenie Allianz Areny za rok, gdy Bayern będzie miał łatwiejszą drogę do pozyskania Haalanda. Zdaniem Christiana Falka zamieszanie wokół 20-letniego napastnika nie podoba się jednak samemu Lewandowskiemu.

 - Z tego co wiem, Bayern nie puści Lewandowskiego tego lata. W 2022 r., gdy do końca kontraktu pozostanie rok, temat będzie inny. Ciągłe plotki o Haalandzie w Bayernie denerwują Roberta - powiedział Falk w swoim podcaście „Bayern Insider”.

Niemcy nie doceniają Roberta Lewandowskiego? Absurdalny ranking niemieckich dziennikarzy

Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien zostać w Bayernie Monachium?

Przyszłość Bayern z „Lewym” czy Haalandem?

W swoim programie dziennikarz „Bilda” sugeruje, że Robert Lewandowski oczekuje większego wsparcia od władz Bayernu. – Dotychczas żaden działacz Bayernu nie powiedział: "nie pozyskamy Haalanda w żadnym wypadku". Lewandowski prawdopodobnie życzyłby sobie, żeby ktoś z władz powiedział: "budujemy przyszłość z Robertem" – ocenia Christian Falk.

Mimo to Falk nie wyklucza, że Robert Lewandowski rozważa także opuszczenie Allianz Areny. Wszystko przez to, że z Bayernem Robert Lewandowski wygrał praktycznie wszystko. Nowe wyzwania, a tym samym nowa motywacja, czekają go raczej w innych klubach. Na brak ofert niespełna 33-letni napastnik narzekać nie powinien, bo, mimo upływającego czasu, nie traci on nic na swojej jakości. Ba! Polak przeżywa właśnie najlepsze chwile w karierze.

Nie żyje były zawodnik Paris Saint-Germain! Gwiazdy światowej piłki żegnają zasłużonego zawodnika

Najnowsze