Aleksandar Vuković wskazał swojego następcę w Legii Warszawa. Jest przekonany, nie ma wątpliwości

2022-05-10 11:53
Aleksandar Vuković
Autor: Cyfra Sport Aleksandar Vuković

Aleksandar Vuković zdradził, kto będzie kolejnym szkoleniowcem warszawskiej Legii? Jak zdradził obecny trener klubu z Łazienkowskiej 3, ma wielkie przekonanie względem tego, kto zastanie jego następcą. Serb w rozmowie z "Sport.pl LIVE", mówi, jest w stanie " dać sobie dwie ręce uciąć", że stanie się dokładnie tak, jak wszyscy podejrzewają.

Legia Warszawa kończy właśnie sezon, a Aleksander Vuković trenowanie jej. Serb w rozmowie ze "Sport.pl LIVE" zdradził, że ma wiedzę na temat tego, kto obejmie jego stanowisko w przyszłości. Jak sam przyznaje, jest sobie w stanie "ręce uciąć" za potwierdzenie swoich słów.

Anna Kurek zmaga się z dużym problemem. Wszystko zaczęło się od opuszczenia Japonii, nie pomaga nawet sprawdzony sposób

Aleksandar Vuković o swoim następcy w Legii. Nie ma cienia wątpliwości

Mimo że władze Legii nie powiedziały jeszcze, kto zastąpi Aleksandara Vukovicia w warszawskiej drużynie, Serb jest przekonany, że stery w klubie z Łazienkowskiej 3 obejmie Kosta Runjaić. Szkoleniowiec, który do tej pory pracował w Pogoni Szczecin nie przedłużył kontraktu z "Portowcami" i to właśnie on, zdaniem Vukovicia ma przejąć posadę szkoleniowca pierwszej drużyny.

- Nikt tego nie wie, ale zaraz się okaże, że tak naprawdę wszyscy mieli rację. Nie mogę tego potwierdzić, bo nie dostałem takiej informacji, ale mogę dać sobie dwie ręce uciąć, że tak właśnie się stanie. Chyba większego potwierdzenia nie trzeba - mówił Aleksandar Vuković.

Marta Linkiewicz pokazała pierś w pełnej okazałości! Nie zdążyła zasłonić się przed kamerą, mamy jej gorące zdjęcie

Aby zobaczyć zdjęcia Aleksandara Vukovicia, przejdź do galerii poniżej.

Vuković czeka na rozmowę z władzami Legii. Chce usłyszeć od nich nazwisko następcy

Obecny trener Legii przyznał, że bardzo chętnie spotkałby się z władzami klubu i usłyszał od nich, kto obejmie po nim stanowisko.

- Nie chciałbym się tego domyślać. Wolałbym usłyszeć od władz klubu, że decyzja jest już podjęta i wtedy jest ona dla mnie klarowna i jasna. Na pewno mniej niekorzystna niż w sytuacji, kiedy domyślam się, że tak jest - mówi Vuković.

Sonda
Czy lubisz Legię Warszawa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze