Co za strzał! Tak padł NAJPIĘKNIEJSZY gol 3. kolejki Ekstraklasy [WIDEO]

2020-09-17 2:01 MaSz
Daniel Ściślak, Górnik Zabrze
Autor: Cyfrasport Daniel Ściślak, Górnik Zabrze

Po trzech kolejkach liderem Ekstraklasy jest Górnik Zabrze. Podopieczni trenera Marcina Brosza jako jedyni w całej lidze odnieśli komplet zwycięstw. W ostatnim meczu pokonali u siebie 3:0 Lechię Gdańsk. To właśnie w tym spotkaniu padł najładniejszy gol 3. kolejki Ekstraklasy. Kto go strzelił?

- Widzę co się dzieje w klubie – jak duże jest zapotrzebowanie na bilety i jak pozytywny klimat wokół klubu - powiedział nam trener Brosz przed zawodami z Lechią. - Cieszymy się, że możemy grać w tych trudnych czasach dla wszystkich. Nawet teraz, gdy rozmawiamy, to widzę, że ludzie przychodzą do fan shopu, chcą kupić nowe koszulki. Bardzo cieszy mnie takie identyfikowanie się z klubem - podkreślił szkoleniowiec.

Koronawirus w Piaście Gliwice dzień przed walką o Ligę Europy! Czy mecz się odbędzie?

Podopieczni Brosza rozbili Lechię zwyciężając 3:0. Bramki zdobyli Jesus Jimenez, Bartosz Nowak i Daniel Ściślak. I właśnie trafienie młodzieżowego reprezentanta Polski wybrano najładniejszym golem 3. kolejki Ekstraklasy. To było premierowe trafienie kadrowicza w lidze. - Czuję wielką radość, to było bardzo przekonujące zwycięstwo. Przez całe spotkanie nie pokazywaliśmy tak naprawdę Lechii na zbyt wiele. Wygraliśmy zasłużenie. Chciałem zdobyć bramkę i w końcu nam się udało. To cieszy, bo trafiłem na naszym stadionie - powiedział uradowany Ściślak przed kamerą klubowej telewizji.

Robert Lewandowski RAZ JESZCZE na samym szczycie! KOPSNĄŁ GO nowy zaszczyt

Jak młody piłkarz zdobył pierwszą bramkę w lidze? Po dośrodkowaniu na pole karne Mario Maloca odbił piłkę, która trafiła do pomocnika Górnika. Daniel Ściślak nie zdecydował się na przyjęcie, lecz od razu uderzył na bramkę Lechii. Piłka trafiła w lewy słupek bramki Duszana Kuciaka i następnie wpadła do siatki. Czy w starciu z Legią Warszawa młody gracz zabrzan znów pokusi się o pięknego gola?

Czy Maciej Skorża rzeczywiście krąży wokół Łazienkowskiej? Aleksandar Vuković jest zagrożony?

Najnowsze