Gwiazda Rakowa może liczyć na piękne wsparcie. Zjawiskowa partnerka dodaje mu skrzydeł

2022-05-13 15:24
Katerina Kasanova, Tomas Petrasek
Autor: Jakub Piasecki/Cyfrasport

Transfer do Polski był najlepszą decyzją w jego życiu. Tomas Petrasek stał się liderem Rakowa, z którym zapisuje piękną kartę w historii klubu z Częstochowy. Prywatnie obrońca wicemistrza Polski związany jest z byłą miss Czech.

Pierwszym klubem do którego pojechał Petrasek była Flota Świnoujście. Był nawet na zgrupowaniu tego zespołu w Hiszpanii. Tyle, że ostatecznie nic z transferu nie wyszło. Wrócił do Czech, a do Polski przyjechał w czerwcu 2016 roku. Tym razem do Rakowa, który występował w drugiej lidze. I od tego momentu pod wodzą trenera Marka Papszuna klub spod Jasnej Góry zrobił dwie promocje i na 100-lecie został wicemistrzem Polski, zdobył Puchar i Superpuchar Polski. Piłkarz zadebiutował w reprezentacji Czech, ale przez kontuzję stracił wiele miesięcy i szansę pokazania się w finałach. W tym sezonie Petrasek z Rakowem znów ma szansę na kolejne trofea. Zdobył już Puchar Polski, a teraz ma szasnę na tytuł. - To dla nas bardzo ważny gracz. Nie tylko na boisku, ale i poza nim. Razem dużo przeszliśmy. Nasze drogi w Rakowie są podobne. To jest nasz lider. Stanowi dużą wartość mentalną dla zespołu - tak o Czechu mówił nam kiedyś trener Marek Papszun.

Rosjanie nie odpuszczają Krychowiakowi. To się już w głowie nie mieści, kolejne obrzydliwe oskarżenia

Petrasek może liczyć na wsparcie atrakcyjnej sympatii. Związany jest z Kateriną Kasanovą, którą w 2017 roku była najlepsza w wyborach na miss Czech. Partnerka zawodnika dopingowała go w finale Pucharu Polski z Lechem Poznań. - Gratulacje kochanie, jestem z ciebie bardzo dumna - napisała piękna Czeszka pod zdjęciem prezentującym triumf na Stadionie Narodowym. Z kolei Petrasek dodał: - Jesteś najważniejsza w moim życiu kochanie - tak komentarz zamieścił gracz Rakowa pod jednym z wpisów w mediach społecznościowych.

Niemcy bezwzględnie zareagowali w sprawie Lewandowskiego. Nie zostawili żadnych złudzeń, miażdżąca różnica

Tomas Petrasek
Autor: Paweł Jaskółka/Super Express
Sonda
Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2021/22?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze