Korona - Widzew TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Korona - Widzew STREAM ONLINE LIVE 12.11

i

Autor: ART Service Korona - Widzew TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Korona - Widzew STREAM ONLINE LIVE 12.11

PKO BP Ekstraklasa

Korona - Widzew TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Korona - Widzew STREAM ONLINE LIVE 12.11

2022-11-12 11:25

Korona - Widzew Transmisja TV Gdzie obejrzeć mecz Korona - Widzew STREAM ONLINE LIVE 12.11 Na jakim programie Korona - Widzew TV dzisiaj. Piłkarze Korony Kielce podejmują Widzew Łódź w 17. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy, ostatniej przed zimową przerwą. Korona nie wygrała żadnego z dziewięciu ostatnich ligowych spotkań i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Widzew po świetnym okresie ostatnio złapał zadyszkę, przygrywając dwa kolejne mecze. Korona - Widzew TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Korona - Widzew LIVE STREAM ONLINE 12.11.2022

Mecz Korona Kielce - Widzew Łódź rozpocznie się w sobotę o godzinie 12.30. To spotkanie w ramach 17. kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. Korona Kielce na ligowe zwycięstwo czeka od sierpnia. Złocisto-krwiści nie wygrali żadnego z ostatnich dziewięciu meczów. Ostatnio przegrali 2:3 z Lechem Poznań. W tabeli Korona zajmuje przedostatnie miejsce.

Korona - Widzew Transmisja TV Gdzie oglądać mecz Korona - Widzew w TV dzisiaj

Piłkarze Widzewa Łódź długo byli rewelacją rozgrywek. Beniaminek wskoczył nawet na drugie miejsce w tabeli! Potem jednak był zimny prysznic. Widzew przegrał wyraźnie dwa ostatnie mecze - 0:3 z Górnikiem Zabrze i 1:3 z Radomiakiem. - Porażki uczą i sprowadzają na ziemię. Myślę, że po ostatnich meczach czuliśmy zarówno niedosyt jak i złość, ale możemy mieć za to pretensje wyłącznie do siebie. Nie warto jednak żyć historią i tak, jak po zwycięstwach nie celebrowaliśmy cały tydzień, tak teraz nie rozpamiętywaliśmy tych porażek - powiedział Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa Łódź.

Korona - Widzew GDZIE OGLĄDAĆ mecz dzisiaj Korona - Widzew Transmisja TV

Korona Kielce tak jak Widzew Łódź jest beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy. Dla kielczan powrót do elity był jednak brutalnym zderzeniem z rzeczywistością. Pracę stracił Leszek Ojrzyński. - Musimy utrzymać dyscyplinę taktyczną przez pełne 90 minut i być bardziej skuteczni pod bramką przeciwnika - mówi Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa. - Poznaliśmy tę drużynę jeszcze wtedy, gdy wspólnie rywalizowaliśmy szczebel niżej. Zespół został wzmocniony, nastąpiła niedawno zmiana trenera, a mecz z Lechem pokazuje, w jaki sposób szkoleniowiec chce grać. Korona może wyjść w każdym możliwym ustawieniu, a my musimy być w 100 procentach gotowi na każdą ewentualność. Drużyna wie, że po meczu dostaje wolne, dlatego liczę na 100% zaangażowania, koncentracji i skuteczności, także w defensywie - dodał trener Janusz Niedźwiedź.

Korona - Widzew STREAM ONLINE LIVE Ekstraklasa: Korona - Widzew Transmisja ONLINE

Mecz Korona Kielce - Widzew Łódź zaplanowano na sobotę 12 listopada 2022 r. Początek meczu Korona Kielce - Widzew Łódź o godzinie 12.30. Transmisja TV z meczu Korona - Widzew na antenach CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. STREAM ONLINE z meczu Korona - Widzew w usłudze CANAL+ ONLINE.

PKO Ekstraklasa Raport odc. 12
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze