Legia zabiera głos w sprawie plotki o pijactwie piłkarzy. Proszą o pomoc

2021-10-25 22:33
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Autor: Press Focus

Legia Warszawa odniosła się do plotki, jakoby w klubie istniała "grupa bankietowa", która zamiast na grze w piłkę skupiła się na wspólnym imprezowaniu. O zarzutach względem "Wojskowych" powiedział dyrektor sportowy klubu - Radosław Kucharski w rozmowie z dziennikarzami na spotkaniu poświęconemu mianowaniu nowego trenera Legii.

Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii Warszawa, postanowił odnieść się do plotek w sprawie piłkarzy Legii, który mają jakoby prowadzić bardzo owocne życie towarzyskie. Przedstawiciel mistrzów Polski zaprzeczył wszelakim spekulacjom i poprosił dziennikarzy na spotkaniu zorganizowanym z nowym trenerem Legii, aby Ci przysyłali do klubu dowody niegodnych zachowań, jeśli je posiadają.

Nowy trener Legii szczerze o przejęciu drużyny. Powiedział o podrywaniu pięknej dziewczyny

Niepokojące plotki o piłkarzach Legii. Istnieje grupa bankietowa?

O "grupie bankietowej" w Warszawskiej Legii jako pierwszy poinformował były reprezentant Polski i piłkarz Legii - Wojciech Kowalczyk. Ekspert "weszło.com" powiedział, że jest przekonany o istnieniu niepokojącego zjawiska, jakim jest imprezowe podejście piłkarzy Legii.

- Legii jest pijacka grupa. Tego się już nie da ukryć, o tym mówią wszyscy. Po Leicester tak świętowali, że z Lechią nie mieli siły grać. Wśród nich jest jeden zawodnik, który grał dzisiaj w Gliwicach (...) O tej pijackiej grupie trzeba to powiedzieć, nie można tego ukrywać. Przecież nie ma przypadku w tym, że Michniewicz bierze pięciu rezerwowych do Gliwic - mówił srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie z 1992 roku.

Zbigniew Boniek szczerze o powołaniu Matty'ego Casha. Przerwał milczenie, nie ma wątpliwości

Aby zobaczyć zdjęcia piłkarzy Legii Warszawa z meczu z Leicester City, przejdź do galerii poniżej.

Kucharski prosi o pomoc dziennikarzy. Mają dostarczyć dowody

Do sprawy odniósł się dyrektor sportowy Legii, Radosław Kucharski, który poprosił o dowody wskazujące na zabawowe podejście piłkarzy mistrza kraju.

- Jeśli macie takie informacje, że piłkarze imprezują, proszę, dajcie nam znać. Pomóżcie nam. Bo my takich informacji nie mamy - powiedział dyrektor sportowy Legii, Radosław Kucharski

Sonda
Czy pożegnanie się Legii z Michniewiczem to dobra decyzja?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze