Policja

i

Autor: East News

Polscy kibole zatrzymani przez policję! Poważne zarzuty, grozi im 15 lat

2021-08-20 8:56

Wstrząsające wiadomości napłynęły do nas prosto z Prokuratury Krajowej! 13 fanów Górnika Zabrze, powiązanych ze środowiskiem pseudokibicowskim dostało poważne zarzuty. Według pierwszych informacji zatrzymanym członkom gangu może grozić nawet do 15 lat więzienia. Wszystko przez przestępstwa na tle narkotykowym.

Pseudokibice Górnika Zabrze zostali zatrzymani. Grupa 13 mężczyzn, powiązanych z gangiem popełniającym przestępstwa na tle narkotykowym, zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy policji. Według Działu Prasowego Prokuratury Krajowej grupce mężczyzn mogą grozić poważne konsekwencje karne. Mowa bowiem o prawie 15 lat pozbawienia wolności.

Ewa Bilan-Stoch szczerze o Bogu! Słowa żony Kamila Stocha wielu mogą zaskoczyć

Pseudokibice Górnika Zabrze odpowiedzą przed prokuraturą. Grożą im poważne konsekwencje

Zdaniem Działu Prasowego Prokuratury Krajowej, mężczyźni powiązani z pseudokibicami Górnika Zabrze, odpowiedzą przed sądem okręgowym w Gliwicach z powodu oskarżeń o branie udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, która trudniła się przemytem i dystrybucją narkotyków, a także inną działalnością przestępczą. Za swoje wybryki, mężczyźni mogą trafić do zakładu karnego na okres nawet piętnastu lat.

- Zarzucono im popełnienie 31 przestępstw, w tym m.in udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, przemytu narkotyków oraz obrotu narkotykami w ilości przekraczającej 130 kg o czarnorynkowej wartości kilkuset tysięcy złotych" - podała Prokuratura Krajowa.

Na jaw wyszła prawda na temat dzieciństwa Wilfredo Leona. Mama kazała dokonać wyboru

Jan Tomaszewski BOMBARDUJE Messiego: Dobry aktor, rozkapryszony dzieciak!

Pseudokibice Górnika trafią do więzienia?

- Działalność grupy cechowała się ciągłością i intensyfikowała się wraz z upływem czasu. Jej struktura była wielostopniowa, z podziałem na funkcje i zadania w ramach grupy. Podporządkowanie liderom grupy w razie konieczności było wymuszane poprzez stosowanie przemocy. Działając w ten sposób, członkowie grupy przejmowali kontrolę nad określonym terytorium, w celu prowadzenia tam przestępczej działalności i czerpania z tego zysków - informuje Prokuratura Krajowa.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze