Kibice Legii Warszawa

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Kibice Legii Warszawa

Transparent kibiców Legii wywołał prawdziwą burzę! Fani mistrza Polski przejechali się po Zabrzu

2021-11-09 9:39

Kibice Legii Warszawa przeżywają ostatnio trudny czas, patrząc na kolejne porażki swojej drużyny i to, że mistrzowie Polski znajdują się obecnie na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Fani ze stolicy wciąż nie opuszczają swojej drużyny i próbują motywować się do tego, aby jeździć z Legią na mecze wyjazdowe. Podczas meczu Legia - Stal zrobili to jednak w taki sposób, że po ich transparencie ruszyła lawina. Wszystko przez obraźliwe hasło, uderzające w Zabrze.

Przed rozpoczęciem sezonu 2021/22 PKO Ekstraklasy kibice Legii, zawodnicy oraz włodarze klubu z pewnością nawet w najgorszych koszmarach nie wyobrażali sobie, że mistrzowie Polski po rozegraniu 12. meczów będą mieli na swoim koncie zaledwie 9 punktów, co da im przedostatnią pozycję w tabeli, przed Górnikiem Łęczna. Punktem przełomowym przy Łazienkowskiej mógł być mecz ze Stalą Mielec, ale ekipa z Podkarpacia rozbiła Legię aż 3:1, co spotkało się z gorzkimi słowami samych zawodników Legii. Kibice Legii starają się nie opuszczać swoich ulubieńców w trudnych chwilach, jednak przy okazji wywieszenia jednego z transparentów, rozwścieczyli oni sporą część mieszkańców Zabrza.

Legia Warszawa zmieni trenera?! Klub podjął kluczową decyzję

Przed spotkaniem ze Stalą Mielec, do przyjścia na mecz Legii namawiał m.in. Łukasz "Juras" Jurkowski, zwracając się do fanów mistrzów Polski na Instagramie. Zmotywować do wyjazdu z Legią do Zabrza chcieli również zawodnicy znajdujący się na stadionie, jednak zrobili to w obraźliwy sposób, co wywołało niemałą burzę. Wszystko przez transparent, który zawisł przy Łazienkowskiej. 

Wystarczyło jedno zdjęcie Mameda Khalidova, by fani popłakali się ze śmiechu. Komiczne ujęcie, to trzeba zobaczyć

Sprawdźcie, ile zarabiają piłkarze Legii, klikając w naszą galerię poniżej!

Obraźliwy transparent kibiców Legii Warszawa! W Zabrzu są wściekli

Sympatycy "Wojskowych" nie mieli zamiaru gryźć się w język i przy okazji wywieszenia transparentu, ostro przejechali się po Zabrzu. - Chociaż w Zabrzu śmierdzi i bieda, za Legią na wyjazd jechać trzeba. 21.11głosił baner, który pojawił się na obiekcie Legii Warszawa podczas meczu ze Stalą. To spotkało się oczywiście z oburzeniem mieszkańców śląskiego miasta, którzy licznie uważają, że jest to oznaka braku szacunku, która nie powinna mieć miejsca. 

Juras nie wytrzymał po blamażu Legii! Musiał to z siebie wyrzucić, wymowny komentarz

Sonda
Czy Legia Warszawa spadnie z PKO BP Ekstraklasy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze