Podano nowe wiadomości o meczach Polski na Euro. Wszystko się zmieni, będzie trzeba jechać do Rosji

2021-04-21 8:54 Jakub Waśko
Robert Lewandowski, reprezentacja Polski
Autor: Tomasz Radzik Robert Lewandowski, reprezentacja Polski

Kibice reprezentacji Polski już nie mogą doczekać się turnieju Euro 2021. Biało-czerwoni zagrają w fazie grupowej ze Słowacją, z Hiszpanią i ze Szwecją. Początkowo podopieczni Paulo Sousy mieli zaprezentować się na stadionach w Dublinie i Bilbao. Wiadomo już jednak, że te obiekty nie przyjmą kibiców, co ma być jednym z wymogów UEFA podczas zmagań w mistrzostwach Europy. Gdzie zagrają więc nasi piłkarze? Wszystko wskazuje na to, że nowe miasta są już znane i czeka ich długa podróż na dwa końce Europy!

Euro 2021 jest jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w tym roku. Z pewnością przed telewizorami zasiądą miliony fanów piłki nożnej na całym świecie i będą emocjonować się zmaganiami najlepszych piłkarzy Starego Kontynentu. UEFA chce jednak, by fani mogli śledzić poczynania idoli nie tylko na szklanym ekranie. Postanowiono, że na spotkania mistrzostw Europy wpuszczana będzie część kibiców, którzy zajmą miejsca na obiektach zgodnie z reżimem sanitarnym. Na takie rozwiązanie nie mogli zdecydować się w Dublinie i Bilbao, gdzie Polacy mieli rozegrać swoje grupowe spotkania Euro 2021 przeciwko Słowacji, Hiszpanii i Szwecji. W związku z tym Europejska Federacja planuje przenieść mecze z udziałem podopiecznych Paulo Sousy do innych miast. Po kilku tygodniach wydaje się, że znane są już nowe miasta-gospodarze Euro.

Sprawdź: Ewa Bilan-Stoch nie mogła powstrzymać łez, gdy widziała co działo się z Kamilem. Ciężkie przeżycia

Mecze Polski na Euro w Rosji i Hiszpanii

Reprezentacja Polski wciąż czeka na oficjalne potwierdzenie, ale kolejne źródło już przekazało, że spotkania biało-czerwonych na Euro 2021 zostaną rozegrane na dwóch przeciwległych krańcach Europy. Turniej Robert Lewandowski i spółka mają rozpocząć spotkaniem ze Słowacją w rosyjskim Sankt Petersburgu. Z informacji Romana Kołtonia wynika, że biało-czerwoni następnie udadzą się do Sewilli na spotkanie z Hiszpanią i zakończą fazę grupową znowu w Rosji spotkaniem ze Szwecją.

Sprawdź: Wielka burza po słowach Roberta Lewandowskiego. Kibice nie mogą w to uwierzyć! A bolało tak bardzo!

Gdzie baza Polski podczas Euro?

Nie wiadomo także, gdzie będzie zlokalizowana baza reprezentacji Polski podczas mistrzowskiego turnieju. Pojawiają się głosy, że biało-czerwoni mogą latać na swoje spotkania z ojczyzny, gdzie zostaną zakoszarowani w jednym z kilku luksusowych hoteli. Niewykluczona jest jednak baza zagraniczna. Roman Kołtoń na Twitterze jako możliwe miejsce podał Niemcy. Z kolei sport.pl, powołując się na osobę z PZPN, przekazał, że Polacy będą spali tam, gdzie zagrają dwa mecze. W świetle najnowszych wiadomości, byłaby to Rosja.

Sprawdź: Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV podzielił się mroczną przepowiednią! Dla wielu osób to byłby prawdziwy koszmar

Jan Tomaszewski OSTRO o reprezentacji i Sousie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze