Co za PASKUDNE plotki! Uciął GŁOWĘ nauczycielowi, a oni chcieli tym złamać karierę gwiazdy

2020-10-26 16:15 ŁOLI
Paul Pogba
Autor: East News Paul Pogba

Największe gwiazdy światowego futbolu zawsze przyciągają uwagę, a każdy szczegół z ich życia wydaje się być na wagę złota. Nic więc dziwnego, że czasami ktoś za bardzo "popłynie", próbując łączyć świat piłki nożnej i polityki. Jednym z takich przypadków jest niedawny artykuł angielskiego dziennika "The Sun", które wystosowało informację, według której gwiazdor reprezentacji Trójkolorowych i Manchesteru United, Paul Pogba miałby zrezygnować z gry dla kadry do momentu, kiedy Emmanuel Macron przestanie być prezydentem Francji. Sam zawodnik szybko zabrał głos w tej sprawie.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... nie, tym razem nie o pieniądze, a o politykę. Łącznie jej ze sportem rzadko wychodzi komuś na dobre i z reguły więcej tu zamieszania, niż pożytku. Nie inaczej jest w aferze, w którą zamieszany jest Paul Pogba. Brytyjski dziennik "The Sun" postanowił podzielić się informacją, według której gwiazdor Manchesteru United i reprezentacji Francji miały zrezygnować w gry dla reprezentacji swojego kraju. Zamieszanie wokół piłkarza dotyczy morderstwa francuskiego nauczyciela, który został zaatakowany, gdy wracał do swojego domu pod Paryżem. Emmanuel Macron, prezydent Francji określił to zdarzenie jako atak islamski terrorystyczny i tu miałby zaczynać się konflikt z Paulem Pogbą, który sam jest muzułmaninem. 

Znamy sekret formy Lewandowskiego! Nie uwierzysz, o co poprosił trenera. Ogromne poświęcenie

Zdaniem "The Sun", Paul Pogba miałby zrezygnować z gry dla reprezentacji Trójkolorowych do momentu, aż Emmanuel Macron przestanie pełnić funkcję głowy państwa. Sam zainteresowany szybko odniósł się do tych wieści wskazując, że artykuł angielskiego dziennika jest zwykłym fake newsem. 

Najnowsze