Manchester United znalazł nowego trenera? Znamy nazwisko, słynny szkoleniowiec blisko klubu

2021-11-25 18:55
Piłkarze Manchesteru United
Autor: PAP/EPA Piłkarze Manchesteru United

Manchester United znalazł trenera, który pozwoli klubowi podnieść się z wielkiego kryzysu? Według "The Athletic", władze klubu z Old Trafford zaoferowały półroczną umowę współpracy znanemu szkoleniowcowi, który ma tchnąć w "Czerwone Diabły" nowego ducha i poukładać drużynę po pracy Ole Gunnara Solskjeara.

Manchester United pożegna się z wielkimi problemami? Drużyna, która przed sezonem była wymieniana w gronie faworytów do zwycięstwa w całej Premier League nie spisywała się dobrze pod kierownictwem Ole Gunnara Solskjeara, co zmusiło Norwega do zrezygnowania ze stanowiska. Media przez cały czas zastanawiały się, kto może objąć drużynę, jednak najprawdopodobniej już poznaliśmy nazwisko następcy. Trzeba przyznać, że taki szkoleniowiec może pomóc poukładać legendarną drużynę.

Marta Linkiewicz gwiazdą telewizji? Mogły ją oglądać miliony Polaków, podjęła ważną decyzję

Manchester United z nowym trenerem? Media podają nazwisko

Zdaniem "The Athletic", władze klubu z Old Trafford nawiązały kontakt z byłym szkoleniowcem RB Lipsk - Ralfem Ragnickiem, który nie mógł przejść obojętnie obok takiej propozycji. Strony miały już osiągnąć wstępne porozumienie. Wszystko zależy jednak od Lokomitivu Moskwa, w którym to Niemiec sprawuje jedną z rol kierowniczych w klubie. Jeśli jednak "Lokomotywy" i "Czerwone Diabły" osiągną porozumienie, debiutu nowego szkoleniowca klubu z Old Trafford będziemy mogli spodziewać się już w trakcie nadchodzącej kolejki ligowej z Chelsea.

Bartosz Kurek wyjawił całą prawdę o rodzicach. Potrzebował ich, przeżył bardzo ciężkie chwile

Aby zobaczyć piękne zdjęcia dziewczyny gwiazdora Manchesteru United, Cristiano Ronaldo, przejdź do galerii poniżej.

Ragnick w United? Tylko na pół roku, potem obejmie inną funkcję

Zdaniem mediów. utytułowany Niemiec miał dogadać się z Manchesterem United na dokończenie sezonu, aby potem związać się z klubem inną umową, w myśl której stałby się jednym z dyrektorów klubu z Old Trafford. Podstawowym celem Niemca jest bez wątpienia tchnięcie nowego ducha piłkarzy, którzy dotychczas srogo zawodzą. Przypomnijmy, że drużyna z czerwonej części Manchesteru zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli.

Sonda
Czy kibicujesz Manchesterowi United?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze