Jamal Lewis kopnięty w twarz przez Yvesa Bissoumę

Autor: GETTY IMAGES Jamal Lewis kopnięty w twarz przez Yvesa Bissoumę

Próbował zabłysnąć sztuczką techniczną. Prawie ZMASAKROWAŁ twarz rywala. To WIDEO to hit

2020-09-21 14:07

Piłkarz zamierza kopnąć piłkę piętką w obrębie pola karnego. Co może pójść nie tak - można zapytać. Okazuje się, że bardzo wiele. Widać to na przykładzie Yvesa Bissoumy, który w meczu ligi angielskiej zanotował bardzo nieudaną próbę wykonania sztuczki technicznej. Niewiele brakowało, aby jego rywal potrzebował operacji plastycznej.

W ferworze walki zawodnicy wpadają czasami na niecodzienne pomysły i decydują się na zagrania, które niewiele mają wspólnego z rozsądkiem. Z takich sytuacji najczęściej rodzą się albo przepiękne akcje, albo... czerwone kartki. Tym razem Yves Bissouma, piłkarz Brighton, nie miał szczęścia i po swoim zagraniu musiał opuścić boisko w w spotkaniu z Newcastle.

11-latek ZASTRZELIŁ się z broni ojca. OGROMNY DRAMAT w rodzinie kapitana reprezentacji

Grzegorz Proksa MASAKRUJE tureckiego BUMA: KABARET.

Zespół reprezentanta Mali bardzo szybko ułożył sobie mecz, bo już w 7. minucie spotkania było 2:0 dla gości, którzy następnie spokojnie kontrolowali przebieg spotkania. Wynik rywalizacji ustalili natomiast w 83. minucie strzelając bramkę na 3:0 i wydawało się, że nic ciekawego już się nie wydarzy. Emocje postanowił podgrzać jednak właśnie Bissouma.

Leo Messi ROZPACZLIWIE żegna kolegę. Nie wiedzieliście, że stać go na takie słowa

Zawodnik Brighton walczył w polu karnym o piłkę z Jamalem Lewisem. Malijczyk najpierw przyjął futbolówkę na bark, a następnie próbował zagrać ją w powietrzu piętką. Dla obrońcy Newcastle skończyło się to fatalnie, bo Bissouma bardzo mocno uderzył go korkami w twarz. Piłkarz gości został za to zagranie wyrzucony z boiska, a Lewis doznał rozcięcia skóry na czole.