Reprezentant Polski mógłby grać w NAJLEPSZYCH KLUBACH świata? Co za słowa!

2020-11-27 13:42 mc
Mateusz Klich
Autor: Cyfrasport Mateusz Klich w meczu z reprezentacją Holandii

Menedżer Leeds United Marcelo Bielsa jest wielkim fanem talentu Mateusza Klicha. Polak ma u niego pewne miejsce w podstawowym składzie. Argentyńczyk poświęcił mu teraz kilka bardzo ciepłych zdań na konferencji prasowej. Takich słów chyba nikt się nie spodziewał!

Marcelo Bielsa w swojej karierze prowadził między innymi reprezentację Argentyny, Athletic Bilbao, Olympique Marsylia czy Lazio Rzym. Miał więc okazję współpracować ze znakomitymi piłkarzami. W Leeds United jednym z jego podopiecznych jest Mateusz Klich, który stał się jego ulubieńcem.

Śmierć Diego Maradony tak nim wstrząsnęła, że POPŁAKAŁ SIĘ w telewizji [WIDEO]

Argentyńczyk pozwolił sobie na bardzo miłe słowa pod adresem Polaka. - Dla mnie Klich jest piłkarzem, który może grać we wszystkich najlepszych klubach na świecie. W Leeds jest przez przypadek. Moje decyzje nie miały nic wspólnego z jego kontynuacją gry w zespole - powiedział na konferencji prasowej.

Jan Tomaszewski bez litości: Brzęczek jest do zwolnienia! | Futbologia

Klich wyjechał z Polski w 2011 roku. Kolejnymi przystankami w jego karierze były VfL Wolfsburg, PEC Zwolle, znów VfL Wolfsburg, 1.FC Kaiserslautern, Twente Enschede i w końcu Leeds United, chociaż w międzyczasie został wypożyczony na pół roku do FC Utrecht. Odkąd do angielskiego klubu przyszedł Bielsa, reprezentant Polski jest podstawowym zawodnikiem angielskiej drużyny. Do tej pory rozegrał 116 meczów i strzelił 21 goli.

Najnowsze