Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO/JON SUPER Cristiano Ronaldo

rozczulił fanów

Wzruszający post Cristiano Ronaldo! Fani nie mogli przejść obok tego widoku obojętnie, obrazek chwyta za serce

2022-10-17 16:15

Wielu fanów Manchesteru United z rozrzewnieniem wspomina czas, kiedy ekipa z Old Trafford była postrachem nie tylko ligi angielskiej, ale również dominowała na europejskich boiskach. Nic więc dziwnego, że kibice "Czerwonych Diabłów" rozczulili się, kiedy zobaczyli ostatnie zdjęcie Cristiano Ronaldo. Po ostatnim meczu Manchesteru United doszło bowiem do wielkiego spotkania.

Jeszcze kilka lat temu Manchester United był faworytem do wygrania niemalże wszystkiego, co tylko było do wygrania w kolejnych sezonach, a ekipa prowadzona przez Sir Alexa Fergusona zapisała się złotymi zgłoskami w historii futbolu. Niestety, kiedy legendarny szkocki trener zdecydował się zakończyć swoją karierę, ekipa z Old Trafford z roku na rok stawała się cieniem samej siebie, co zmienić miał powrót Cristiano Ronaldo. Niestety, Portugalczyk również nie prezentuje już takiej formy, jak kiedyś, przez co wydaje się, że fanom "Czerwonych Diabłów" znów zostały wspomnienia o potędze. "CR7" postanowił wywołać jeszcze większe uczucie nostalgii u kibiców, kiedy podzielił się w sieci specjalnym zdjęciem. 

Wystarczyło jedno zdjęcie Cristiano Ronaldo, aby poruszyć fanów. Nie mogli przejść obojętnie obok tego widoku

Po ostatnim meczu Premier League, w którym Manchester United bezbramkowo zremisował z Newcastle w ramach 11. kolejki, Cristiano Ronaldo spotkał się bowiem na płycie boiska z Sir Alexem Fergusonem i nie mógł sobie nie zrobić zdjęcia ze swoim dawnym mentorem, który ściągnął go na Old Trafford przed laty. - Zawsze dobrze być z tobą szefie! - napisał Portugalczyk, czym wywołał prawdziwą lawinę. 

Wzruszający post Cristiano Ronaldo! Fani nie mogli przejść obok tego widoku obojętnie, obrazek chwyta za serce

Fani Manchesteru United znów przypomnieli sobie bowiem dawny czasy, kiedy ekipa z Old Trafford kierowana przez Szkota z Ronaldo w składzie pokonywała kolejnych rywali. - Legends ❤️ - napisał pod zdjęciem jeden z fanów. Nie zabrakło również płaczących emotikon, które wyrażają ogromną tęsknotę kibiców za dawnym Manchesterem United. 

Sonda
Czy Manchester United odzyska dawny blask?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 8
Najnowsze