Lewandowski kontra Benzema: Piękne kobiety i szybkie fury

i

Autor: INSTAGRAM

Na bogato!

Barcelona - Real. Robert Lewandowski i Karim Benzema kochają piękne kobiety i... szybkie fury [ZDJĘCIA]

2023-04-05 6:49

Ich rywalizację można porównać do pojedynku gladiatorów. Dwaj superstrzelcy, największe gwiazdy swoich zespołów, znów staną naprzeciw siebie. Sportowy świat wstrzymuje oddech przed El Clasico Barcelona – Real (półfinał Pucharu Króla, 1. mecz 1:0), spoglądając głównie na rywalizację Roberta Lewandowskiego (35 l.) i Karima Benzemy. Będzie się działo!

Lewandowski i Benzema to nie tylko superstrzelcy, ale też bardzo majętni ludzie. Roczne zarobki Polaka w Barcelonie to 90 mln zł, a Benzemy w Realu – 110 mln zł. Niemałą część tych pieniędzy obaj panowie przeznaczają na samochody, które uwielbiają. Lewandowski miał już wiele aut (m.in. Ferrari F12 Berlinetta, Porsche 911 Speedster czy Maserati Granturismo), ale perłą w koronie jego fur jest z pewnością Bentley GT Continental w wersji cabrio (wart ok milion złotych).

Barcelona - Real, czyli Robert Lewandowski kontra Karim Benzema

I na boisku, i na ulicy Lewandowskiemu nie ustępuje Benzema, który również ma garaż wypełniony superbrykami. Najdroższym egzemplarzem w kolekcji Francuza to Bugatti Chiron, a cały zbiór jego aut wart jest ponad 30 milionów złotych! Obaj piłkarze lubią też towarzystwo swoich kobiet: Robert od lat jest związany z Anną, a Benzema od niedawna spotyka się z amerykańską modelką Jordan Ozuną.

Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie w sezonie 22/23 królem strzelców La Liga?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze