Anna Lewandowska

i

Autor: Cyfra Sport Anna Lewandowska

Tak spędzali czas wolny

Szalona zabawa w domu Lewandowskich. Robert wylądował na podłodze, Anna robiła mu zdjęcia

2022-09-29 2:20

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska ostatnio mieli trochę mniej czasu dla siebie. Wszystko przez zgrupowanie reprezentacji Polski i dwa spotkania biało-czerwonych w Lidze Narodów. Jako kapitan drużyny narodowej "Lewy" wystąpił w obu ważnych meczach z Holandią i Walią, dając przykład profesjonalizmu. Po powrocie przyszedł czas na beztroską zabawę. Upragnione wolne chwile uwieczniła żona piłkarza, po czym upubliczniła wszystko w sieci.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska wciąż aklimatyzują się w Hiszpanii. Latem tego roku cała rodzina przeprowadziła się z Monachium w okolice Barcelony ze względu na transfer kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski. Małżeństwo i dwie córki od jakiegoś czasu dość regularnie wyjeżdżali na wakacje na Półwysep Iberyjski, dzięki czemu cały proces przebiega sprawniej. Jednak już po kilku tygodniach życia w Katalonii Lewandowski musiał opuścić najbliższych, by wziąć udział w zgrupowaniu reprezentacji, połączonym z meczami Ligi Narodów przeciwko Holandii i Walii. Po powrocie jednak wszyscy sobie odbili ostatnie dni i oddali się beztroskiej zabawie, co widać na zdjęciach opublikowanych w internecie.

Anna Lewandowska przeżyła koszmar. Jej córka trafiła do szpitala, za nią ciężka doba

Robert Lewandowski w szalonej zabawie

Harce uwieczniła na zdjęciach Anna Lewandowska. Żona najlepszego piłkarza na świecie najpierw pokazała jak jej mąż nosi jedną z córek na plecach, a następnie wrzuciła kolejną fotkę, której niewielu się spodziewało. Robert Lewandowski fantastycznie wywiązuje się z roli ojca nawet wtedy, gdy jest bardzo zmęczony przez obciążenia meczowe oraz treningowe. Widać to jak na dłoni.

Fragment szalonej zabawy z dziećmi pojawił się na Instagramie i można spokojnie stwierdzić, że Lewandowski fantastycznie czuje się w roli ojca i wywiązuje się z niej w doskonały sposób. Anna Lewandowska musiała mocno uśmiechać się, gdy zobaczyła co wyprawia trójka jej najbliższych.

Pique i Shakira spotkali się na meczu syna. Konflikt wciąż trwa?

Robert Lewandowski bawi się z córkami

i

Autor: Instagram Robert Lewandowski bawi się z córkami

Lewandowski wylądował na podłodze

Anna Lewandowska postanowiła wszystko uwiecznić na obrazku. Fotografia przedstawia Roberta Lewandowskiego z podwiniętą koszulką. Piłkarz został sprowadzony do parteru przez dwie córki, które świetnie bawiły się z nim i w jego towarzystwie. Fotka jest bardzo rozczulająca i udowadnia, że domowa miłość gwarantuje znacznie lepszy start dla dzieci i za jakiś czas pociechy Lewandowskich z pewnością jeszcze mocniej docenią takie chwile.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze