Żona piłkarskiej gwiazdy lubi odważne ZDJĘCIA. W ciąży pozowała NAGO [GALERIA]

2020-01-17 11:27 FAN
Sarah Kohan
Autor: Instagram/ Sarah Kohan

Coraz częściej w mediach społecznościowych możemy oglądać odważne zdjęcia. Niektórzy nie wstydzą się swojego ciała i wręcz uwielbiają się chwalić nim przed obiektywem aparatu. Do tego grona na pewno należy Sarah Kohan, żona gwiazdy reprezentacji Meksyku, Javiera Hernandeza. Ukochana piłkarza jakiś czas temu publikowała nawet nagie zdjęcia, gdy była w ciąży.

Chicharito ma już za sobą znaczną część kariery. Meksykanin ma 31-lat i pomału myśli o piłkarskiej emeryturze. Coraz głośnie jest o tym, że niedługo może trafić do amerykańskiej ligi MLS. Jak donoszą zagraniczne media Hernandez ma być już po słowie z Los Angeles Galaxy. Napastnik szykowany jest na następcę Zlatana Ibrahimovicia.

Przy okazji plotek transferowych pojawia się wiele tematów "pobocznych". W tym przypadku media zwróciły uwagę na zjawiskową żonę zawodnika. Hernandez i Sarah Kohan rok temu wzięli potajemny ślub. Niedługo potem na świat przyszło ich pierwsze dziecko, synek Noah. Podczas ciąży ukochana meksykańskiego piłkarza często publikowała odważne zdjęcia.

Na kilku z nich była całkowicie naga. Co ciekawe, Sarah przyznała kiedyś, że uwielbia zrzucać z siebie ubrania i czuć wolność. Widać to doskonale na jej Instagramowym koncie. 25-latka bardzo często publikuje odważne fotografie. Widać, że po ciąży bardzo szybko doszła do pełnej formy i może pochwalić się świetną figurą.

Najnowsze