Arkadiusz Milik

i

Autor: AP PHOTO/DANIEL COLE Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik inwestuje w gaming. Każdy może zostać jego partnerem, wielka kasa

2022-04-15 15:38

Arkadiusz Milik postanowił zaangażować się w świat e-sportu. Zainwestował spore pieniądze w branżę gamingową. Razem ze znanym w świecie wirtualnej rywalizacji Patrykiem „Rojo” Rojewskim postanowił wesprzeć platformę Day of Duel. Napastnik Olympique Marsylia został inwestorem spółki, która postanowiła otworzyć się na akcjonariuszy. Skorzystała z crowdfoudingu i wypuściła na rynek tysiące akcji.

To oznacza, że możesz zostać… partnerem biznesowym Milika. O tym, że reprezentant Polski ma zamiar dokonać poważnych inwestycji mówiło się już od jakiegoś czasu. Wiemy, że napastnik OM otworzył w Katowicach restaurację Food&Ball, teraz zainteresował się gamingiem. Wszystko we współpracy z „Rojo” Rojewskim, którego na serwisie YouTube obserwuje półtora miliona osób. Milik został twarzą i inwestorem projektu Day of Duel. Platforma ma pojawić się na rynku w następnym roku.

– Robimy aplikację, która łączy sport i gaming. To pomysł, o którym myślałem od dawna. Spodobał mi się od razu, ale potrzebowałem troszeczkę czasu, aby wszystko przeanalizować i podjąć decyzję, że wchodzę w to na całego. I taką decyzję podjąłem – mówi Interii Milik.

Zdecydowana reakcja dyrektora Barcelony na temat Roberta Lewandowskiego

Jan Tomaszewski: Zachowanie Michniewicza to skandal!

Można zostać wspólnikiem piłkarza, bowiem spółka wesprze się crowdfoundingiem. Zrobi to na platformie Beesfund. Tam każda społeczność może sfinansować dowolny projekt. Milik i „Rojo” wypuścili w świat 261 677 akcji firmy GGDAB. Cena emisyjna to 17,77 zł. Zbiórka ma potrwać do 19 maja, a cel to przynajmniej 800 tys. złotych. Milik przyznaje, że chce trafić do szerokiego grona. Cała emisja może przynieść kapitał sięgający 4,5 mln zł.

Grzegorz Krychowiak znów się wystroił! Tego się nie da odzobaczyć, hit czy kit?

Sonda
Czy Arkadiusz Milik powinien wrócić do pierwszego składu reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze