Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Nowa twarz w reprezentacji Polski?

Brazylijczyk zgłasza się do reprezentacji Polski! Chce spełnić marzenie o graniu z Lewandowskim, PZPN miał już z nim rozmawiać!

2022-09-29 7:46

Będziemy świadkami powołania nowego nazwiska w reprezentacji Polski? Zdaniem azerskiego dziennikarza, Vusala Mahmudova, Kady Borges Malinowski z Karabachu Agdam miał dostać wiadomość od PZPN po tym, jak jego klub mierzył się z Lechem Poznań w eliminacjach Ligi Mistrzów. Sam gracz ma mieć wielkie nadzieje na to, że zagra u boku Roberta Lewandowskiego.

Reprezentacja Polski doczeka się nowego gracza? Azerski dziennikarz, Vusal Mahmudov udzielił wywiadu "WP. SportoweFakty", w którym przyznał, że Polski Związek Piłki Nożnej, według jego informacji, rozmawiał ze skrzydłowym Karabachu Agdam, Kadym Borgesem Malinowskim. Brazylijczyk ma mieć ugruntowane polskie korzenie i chce spełnić swoje marzenie o grze przy boku Roberta Lewandowskiego.

Boniek wróży przyszłość reprezentanta Polski! Mówi o transferze, to może być hit!

Kady Borges Malinowski chce grać u boku Lewandowskiego. Mahmudov komentuje

Mahmudov w rozmowie z "WP. SportoweFakty" przyznał, że PZPN rozmawiał z Malinowskim po tym, jak Lech Poznań mierzył się z Karabachem Agdam, a więc drużyną, w której gra skrzydłowy.

- Zawodnik Karabachu przyznał, że jego dziadek ze strony ojca był Polakiem. Przeniósł się do Ameryki Południowej wiele lat temu, ożenił się z Brazylijką i osiedlił na stałe w tym kraju. Z tego powodu stracił kontakt z rodziną, ale nie zrezygnował z nazwiska Malinowski (...) Zrobiliśmy "śledztwo" w jego sprawie. Ustaliliśmy, że po występie przeciwko Lechowi Poznań skontaktował się z nim Polski Związek Piłki nożnej - mówi dziennikarz z Azerbejdżanu.

Brazylijczyk chce grać dla Polski. Marzą mu się występy u boku Lewandowskiego

Jak przyznaje azerski dziennikarz, sam Brazylijczyk wyraża wielkie zainteresowanie względem tego, aby znaleźć się w polskiej kadrze.

- Kady chce grać u boku Roberta Lewandowskiego i innych gwiazd. Choć oczywiście nie bez znaczenia jest tu też brak nadziei na dostanie się do kadry Brazylii - dodał dziennikarz. Czesław Michniewicz nie owijał w bawełnę mówiąc o Krychowiaku. Wytknął mu jedno, szczera ocena

Sonda
MŚ Katar 2022 - Polska wyjdzie z grupy?
Wojciech Szczęsny o meczu Polska-Walia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze