Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Sekret selekcjonera

Wyszło na jaw, co Czesław Michniewicz robi w nocy. Dla wielu to niewyobrażalne, kieruje się szacunkiem

2022-09-01 11:39

Czesław Michniewicz przeżywa coraz większe emocje związane z mistrzostwami świata w Katarze. Już niedługo spotka się z polskimi piłkarzami na wrześniowym zgrupowaniu, które w dużej mierze wyłoni kadrę na mundial. Jednak selekcjoner reprezentacji Polski szuka też chwil relaksu. Te nadchodzą m.in. w nocy. Dla wielu to niewyobrażalne, ale wyszło na jaw, co Michniewicz robi w środku nocy. Kieruje się przy tym szacunkiem.

Już 22 września piłkarska reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz. Na najbliższym zgrupowaniu Biało-Czerwoni dokończą zmagania w Lidze Narodów rewanżami z Holandią i Walią. Będzie to również ostatnia okazja dla Michniewicza, by przyjrzeć się kadrowiczom przed mistrzostwami świata. Selekcja przed wyjazdem do Kataru wkracza w decydujący etap i selekcjoner bacznie obserwuje klubowe poczynania swoich podopiecznych. Najważniejsze jest jednak ich funkcjonowanie w narodowej drużynie. 52-latek robi wszystko, by na mundialu osiągnąć dobry wynik. Godzinami analizuje swój zespół, ale też słabe i mocne strony rywali: Meksyku, Arabii Saudyjskiej i Argentyny. Z pewnością w pełni poświęca się temu celowi, jednak potrzebuje też chwil relaksu. Te od pewnego czasu daje mu tenis.

Robert Lewandowski i spółka zarabiają KOKOSY! Te KWOTY mogą zwalić z nóg

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3

Wyszło na jaw, co Czesław Michniewicz robi w nocy. Dla wielu to niewyobrażalne

Tenis jest drugą wielką pasją Michniewicza. Nie ukrywa on tego przed fanami w mediach społecznościowych, a do tego regularnie pojawia się na kortach, gdzie szlifuje swoje umiejętności. Na przełomie sierpnia i września kibice tenisa pasjonują się wielkoszlemowym turniejem US Open. Impreza rozgrywana w Nowym Jorku odbywa się w niezbyt przychylnych godzinach dla Polaków, ale piłkarski trener udowodnił, że dla chcącego nic trudnego! W środku nocy oglądał prawdziwy tenisowy spektakl.

Kamil Grosicki powiedział, co musi zrobić, żeby pojechać na MŚ Katar 2022. "Selekcjoner mnie zna, ale..."

Obecność Michniewicza na korcie nie dziwi nikogo!

Niewielu kibiców dałoby radę zarwać noc ze środy na czwartek. 1 września rozpoczyna się rok szkolny, a dla wielu Polaków jest to normalny dzień pracy. Michniewicz znalazł jednak czas, by obejrzeć mecz Serena Williams - Anett Kontaveit. Legendarna Amerykanka rozgrywa najprawdopodobniej ostatni turniej w karierze i pasjonat tenisa nie chciał ominąć być może ostatniego jej starcia. Ostatecznie Williams wygrała z wiceliderką światowego rankingu i awansowała do III rundy. Można przypuszczać, że selekcjoner reprezentacji Polski nie ominie także jej kolejnego meczu. Przyznał się, że darzy niespełna 41-latkę dużym szacunkiem.

"Choć późno już, prawie 2 w nocy, oglądam z szacunku do Mistrzyni" - podpisał zdjęcie w środku nocy Michniewicz. Wówczas trwał dopiero pierwszy set, a panie walczyły na pełnym, trzysetowym dystansie. Całe spotkanie zakończyło się chwilę przed godz. 4 rano czasu polskiego.

Czesław Michniewicz zarwał noc dla Sereny Williams

i

Autor: Instagram/Czesław Michniewicz Czesław Michniewicz zarwał noc dla Sereny Williams
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze