Arkadiusz Milik trafi pod skrzydła Jose Mourinho? Media wieszczą powrót Polaka na Półwysep Apeniński

2021-05-06 20:37
Arkadiusz Milik
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik, mimo że nie ma za sobą świetnego sezonu, wciąż jest bardzo łakomym kąskiem na rynku transferowym. Wypożyczony z SSC Napoli do Olympique Marsylia napastnik może ponownie zmienić barwy w najbliższym oknie transferowym. Okazuje się, że zgłosić się po niego ma klub, do którego mógł on trafić już latem minionego roku, czyli AS Roma. To by oznaczało zaś, że trafiłby on pod skrzydła legendarnego szkoleniowca, jakim jest Jose Mourinho.

Arkadiusz Milik w ostatnim czasie znów staje się bohaterem wielu spekulacji transferowych. Polski napastnik odżył po przenosinach do Marsylii, więc trudno dziwić się, że wzbudza zainteresowanie innych klubów, zwłaszcza, że cena za Milika nie powinna być wygórowana. Całkiem niedawno Arkadiusz Milik stanowczo stwierdził, że w tej chwili nie ma tematu jego odejścia z Olympique Marsylia w letnim okienku transferowym. Media informują jednak, że pojawił się kolejny zainteresowany, który widziałby Polaka w swoich szeregach. Zdaniem portalu Todofichajes po Arkadiusza Milika znów zgłosić się ma AS Roma.

Tomaszewski szczerze o ALKOHOLU w reprezentacji Górskiego!

Drugie podejście Milika do Romy?

Bardzo dużo dzieje się w ostatnich dniach wokół Romy. Dla wielu ogromnym zaskoczeniem był komunikat klubu, w którym informował on, że od nowego sezonu zespół poprowadzi nowy trener – Jose Mourinho. Portugalczyk nie odnosi tak wielu sukcesów jak jeszcze kilka lat temu, ale wciąż jest jednym z najlepszych szkoleniowców obecnych na rynku, a przed laty świetnie radził sobie na Półwyspie Apenińskim, prowadząc Inter Mediolan do potrójnej korony. Teraz wiele wskazuje na to, że zespół prowadzony przez Mourinho władze klubu chcą wzmocnić nowym napastnikiem.

W najbliższym czasie szeregi „Giallorossich” ma opuścić Edin Dżeko. W jego miejsce Roma chciałaby ściągnąć innego napastnika, a zdaniem portalu Todofichajes, specjalizującego się w sprawach transferowych, tym piłkarzem jest Arkadiusz Milik. Warto przypomnieć, że 27-letni napastnik miał trafić do rzymskiego klubu już latem minionego roku, ale transfer upadł na ostatniej prostej. Teraz ma być inaczej, zwłaszcza, że, zdaniem mediów, na taki transfer chętnie przystałoby Napoli.

 - Piłkarz zapewnił sobie możliwość odejścia z francuskiego klubu klauzulą zawartą w kontrakcie. W ten sposób negocjacje dotyczące powrotu do Włoch byłyby znacznie łatwiejsze. Napoli wygląda na klub, który jest zainteresowany negocjacjami, które zakończyłyby się transferem Milika do AS Roma. Dodatkowo Napoli zarobiłoby spore pieniądze za Polaka, bo ma zapewnione 20 proc. z jego kolejnej odsprzedaży – czytamy na łamach portalu Todofichajes.

Przełamanie Krzysztofa Piątka! Hertha bliżej utrzymania [WIDEO]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze