Łukasz Skorupski

Autor: Cyfra Sport Łukasz Skorupski

Nie pękł przed gwiazdami Milanu!

Ciarki mamy na całego, gdy Skorupski odbija karnego. Bezbrzeżna jest duma nasza z tak broniącego Łukasza [WIDEO]

2024-01-28 13:34

Wprawdzie Łukasz Skorupski puścił dwa gole w meczu z Milanem (2:2), ale i tak zachwycił. Bramkarz Bologny pokazał, że ma patent na rzuty karne. Gospodarze dwa razy podchodzili do "jedenastek", ale żadnej z nich nie wykorzystali! Bezbrzeżna jest duma nasza z tak broniącego Łukasza. Czy jest coś lepszego od giganta Skorupskiego?

Giroud złapał się za głowę

W tym sezonie Bologna wyrasta na rewelację w lidze włoskiej. Podopieczni trenera Thiago Motta mają szansę na wywalczenie przepustki do europejskich pucharów. Duży wkład w wyniki ma Łukasz Skorupski, który klasę potwierdził w starciu wyjazdowym z Milanem. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze mieli rzut karny. Do piłki podszedł Oliver Giroud, ale uderzył tak, że nasz kadrowicz pewnie wyłapał jego strzał.

Serce nam mocniej pika na wieść, co spotkało Arkadiusza Milika! Gwiazdor Juventusu nie pozostał obojętny po występie z Empoli [WIDEO]

Hernandez trafił w słupek

W drugiej połowie Skorupski Milan znów miał rzut karny. Tym razem za wykonanie jedenastki wziął się Theo Hernandez. Wprawdzie bramkarz Bologny nie wyczuł jego zamiarów, ale Francuz trafił w słupek. Próbował dobijać własny strzał i trafił do siatki. W ten sposób pokazał, że nie zna przepisów. To trafienie nie zostało uznane przez arbitra. Piłkarze Milanu muszą zatem potrenować wykonywanie rzutów karnych. Bologna wyrównała w doliczonym czasie. Jedenastkę wykorzystał Riccardo Orsolini.

Wprowadził Szymona Żurkowskiego do wielkiej piłki. A teraz klarownie wyjaśnił, skąd nagła eksplozja formy jego byłego podopiecznego [ROZMOWA SE]

QUIZ: Rozpoznasz polskich piłkarzy? Lewandowskiego zna każdy, a resztę? 15/20 to absolutne minimum