Cristiano Ronaldo zagra na BIAŁORUSI?! Ta oferta jest SZOKUJĄCA!

2020-03-24 11:14 PO
Cristiano Ronaldo
Autor: AP Cristiano Ronaldo

Choć Cristiano Ronaldo ma już 35 lat, to wciąż jest czołowym piłkarzem świata. Z powodu epidemii koronawirusa gwiazdor Juventusu przebywa jednak w domowej kwarantannie w swojej posiadłości na Maderze i musi zapomnieć o grze w piłkę nożną na jakiś czasu. Pojawiła się jednak szalona oferta z Białorusi, gdzie rozgrywki piłkarskie mimo epidemii są kontynuowane.

Na Białorusi podejście do walki z koronawirusem jest trochę innej niż w reszcie krajów Europy. Prezydent Aleksandr Łukaszenka nakazuje obywatelom pracę, która – jego zdaniem – jest sposobem na koronawirusa. - Traktor zabija koronawirusa – stwierdził, wskazując na ciężko pracujących w polu ludzi na wsi. Dodał, że koronawirusa można zwalczyć myjąc ręce w wódce i wypijając dziennie trochę wódki.

Przeczytaj także: Reprezentacja Polski jednak NIE POJEDZIE na UEFA eEuro 2020! Jak to mogło się stać?! [WIDEO]

Rozgrywki piłkarskie na Białorusi toczą się bez przerw. Piłkarze rozgrywają kolejne mecze. Co więcej – spotkania odbywają się przy pełnych trybunach. - Teraz każdy chyba ogląda nasze rozgrywki, a ludzie dzięki temu są szczęśliwi – zaśmiał się słynny białoruski piłkarz Aleksandr Hleb. - Kiedy NHL zawiesiła sezon, wielu hokeistów pojechało grać do Rosji, może w takim razie Lionel Messi albo Cristiano Ronaldo trafią do naszej ligi, by nie wypaść z meczowej formy? - puścił oko.

Zobacz też: Robert Lewandowski straci FORTUNĘ! Wszystko przez swój SZLACHETNY GEST

Najnowsze