Napoli Liverpool TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Autor: IPP/Felice De Martino / EAST NEWS Napoli Liverpool TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Milik strzelił dwa gole! Zieliński jednego! Polacy bohaterami Napoli! [WIDEO]

2019-02-24 20:09

Polacy bohaterami Napoli! Arkadiusz Milik strzelił dwa gole a Piotr Zieliński jednego. Drużyna z Neapolu rozbiła Parmę aż 4:0, a trener Carlo Ancelotti, który ostatnio mocno narzekał na skuteczność swoich piłkarzy, chyba mógł poczuć się usatysfakcjonowany. Zobaczcie gole Milika i Zielińskiego w meczu Parma - Napoli. Poniżej WIDEO z golami Polaków. Mecz Parma - Napoli GOLE Milika i Zielińskiego.

Strzelanie w meczu Parma - Napoli zaczął Piotr Zieliński. Polski pomocnik w 19. minucie rozegrał ładnie piłkę z Elseidem Hysajem, wpadł w pole karne i uderzył sprytnie technicznie po ziemi. Zaskoczony bramkarz Parmy nawet nie zareagował. Poniżej gol Zielińskiego na 1:0.

Potem do roboty wziął się Arkadiusz Milik. W 36. minucie Napoli miało rzut wolny. Piłkarze Parmy ustawili mur spodziewając się mocnego uderzenia polskiego napastnika, który ostatnio zachwycał strzałami ze stałych fragmentów gry. Kiedy Milik wykonał strzał, rywale w murze podskoczyli i... to był ich błąd. Polak uderzył sprytnie pod murem, po ziemi. Piłka wpadła tuż obok słupka, a bramkarz Parmy znów - tak jak przy trafieniu Zielińskiego - tylko odprowadził ją wzrokiem. Poniżej gol Milika na 2:0.

W 73. minucie było już 3:0, a do siatki znów trafił Arek Milik. Po błędzie jednego z rywala polski napastnik przejął piłkę. W tempo wychodził mu jeden z kolegów z zespołu, ale Arkadio zdecydował się na zaskakujące uderzenie zza pola karnego lewą nogą. Bramkarz Parmy, który nie miał najlepszego dnia, znów nie zdążył z interwencją. Tak Milik podwyższył na 3:0.

W 82. minucie, gdy obu Polaków nie było już na boisku (Zieliński zszedł w 75. a Milik w 80. minucie), na 4:0 podwyższył Adam Ounas. A Arkadiusz Milki ma już 14 goli w tym sezonie Serie A, co daje mu 5. miejsce w klasyfikacji strzelców.