Matka Kubota o straszliwej historii. Mogło zakończyć się śmiercią

2021-07-28 13:43
Łukasz Kubot
Autor: Cyfrasport Łukasz Kubot

Łukasz Kubot gra o wielki sukces polskiego tenisa na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Sportowiec wygrał z Igą Świątek w pierwszej rundzie miksta i wszystko wskazuje na to, że może odnieść wielki sukces. Mało kto wie, ale postać tenisisty skrywa bolesną tajemnicę. O wszystkim powiedziała jego matka. Wyznanie pani Doroty Kubot sprzed lat powala.

Łukasz Kubot i Iga Świątek przynieśli polskim kibicom wiele radości, zwyciężając w pierwszej rundzie miksta przeciwko francuskiej parze Fiona Ferro i Pierre-Hugues Herbert. Tenisista, który ma w swoim dorobku wygraną na Australian Open i Wimbledonie w grze podwójnej od lat cieszy się wielkim szacunkiem, jednak mało kto wie, że historia gracza jest owiana tragiczną opowieścią. Prawdę, na temat dramatycznych przeżyć z graczem w roli głównej wyjawiła matka sportowca, która w 2017 roku rozmawiała z Polsatem. Mało kto wiedział o tym, że jeden z najwybitniejszych tenisistów w polskiej historii mógł się w ogóle nie urodzić.

Ziętek zrobiła to z Żyłą. Tego jeszcze nie było, mamy zdjęcie

Łukasz Kubot mógł się nie urodzić. Jego matka wyznała prawdę

W trakcie rozmowy z Polsatem matka tenisisty wyznała, że mało brakowało, a jeden z najlepszych deblistów w historii Polski w ogóle nie przyszedłby na świat. Wszystko przez to, że w trakcie porodu owinął się pępowiną i nie wykazywał znaków życia. Na szczęście, ta dramatyczna historia skończyła się szczęśliwie i pani Anna Kubot zdołała urodzić i wychować wspaniałego reprezentanta Polski. 

- Jestem najszczęśliwsza także dlatego, że urodził się 16 maja i był owinięty pępowiną i niestety nie wykazywał oznak życia i z takiego chłopczyka, który walczył o życie dzisiaj mamy Łukasza Kubota. Bardzo Ci synu za to dziękuję - mówiła Anna Kubot w rozmowie z Polsatem w 2017 roku.

Córka Kubiaka przeżywała koszmar. Wszystko przez ojca, mocne słowa

Mama Kubota zachwalała syna. Wskazała jego zalety

W trakcie rozmowy z Polsatem mama tenisisty wskazała, jakie są największe zalety jej syna. Jak sama mówi, Łukasz Kubot wyrósł na pracowitego mężczyznę, który mimo sukcesów, nigdy nie zapomniał o pracowitości i wartościach rodzinnych.-

- Jego skromność, jego zaangażowanie, jego poświęcenie, każde jego łzy radości, kiedy przyjeżdża do domu. Jego przytulanie, pomimo 35-lat, które ma, to jest najpiękniejsze - mówiła Anna Kubot w 2017 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze