Polski mistrz zaorał Spiridonowa. Nazwał go idiotą i kretynem

2021-08-04 16:15
Aleksiej Spiridonow
Autor: Marcin Gadomski / SE Aleksiej Spiridonow

Wtorek był niebywale ciężkim dniem dla polskiej siatkówki. Biało-czerwoni po raz piąty z rzędu pożegnali się z marzeniami o medalu igrzysk olimpijskich już w ćwierćfinale. Tym razem za mocna okazała się Francja, a okazji do wbicia szpilki Polakom nie przepuścił Aleksiej Spiridonow. Polski mistrz świata, Marcin Możdżonek bardzo szybko "wyjaśnił" Rosjanina.

Z polskimi siatkarzami wiązano ogromne nadzieje na złoty medal olimpijski. Aktualni mistrzowie świata jechali do Tokio jako murowani faworyci do medalu. Jasnym było, że w fazie grupowej biało-czerwoni nie będą mieli większych problemów z wyjściem z grupy, a decydującym meczem będzie ćwierćfinał. Ta faza turnieju od wielu lat jest przeklęta dla reprezentacji Polski.

Zobacz: Rosyjski siatkarz szydzi z Kurka! Absolutny skandal, co za chamstwo

Wielka klęska Polaków. Chamskie zachowanie Spiridonowa

Klątwy nie udało się przerwać. Biało-czerwoni w 1/4 finale spotkali się z Francją. Wiadomym było, że bitwa z Trójkolorowymi będzie zacięta i tak też się stało. Niestety ponownie okazało się, że ćwierćfinał jest dla nas nie do przejścia. Francuzi pewnie wygrali tie-break i to oni zawalczą o medale. Polacy po spotkaniu byli załamani. Nie zabrakło również łez.

Tuż po zakończeniu rywalizacji kamery pokazały Bartosza Kurka, który rozpłakał się po porażce. Brutalnie i chamsko postanowił wykorzystać to Aleksiej Spiridonow. Były reprezentant Rosji znany jest ze swojej niechęci do Polaków i atakuje ich przy każdej możliwej okazji. Teraz nie było inaczej i w mediach społecznościowych umieścił okropny wpis.

Przeczytaj: Paweł Fajdek przeprosił po konkursie rzutu młotem. Nieprawdopodobne zachowanie medalisty

Możdżonek zaorał Spiridonowa. Ostre słowa

Pokazał zdjęcie zapłakanego Kurka i dodał napis: "Nie przeżywaj, musisz żyć, żeby być beznadziejnym". Na takie zachowanie Spiridonowa szybko zareagował Marcin Możdżonek, mistrz świata z 2014 roku. - To jest szczególna osobowość. W tym negatywnym znaczeniu. To jest po prostu idiota i kretyn. Nie boję się użyć takich słów - powiedział były siatkarz w programie Hejt Park w Kanale Sportowym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze